![]() | |||
|
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
Julianna: Dabas bērni var pakakāt zem smaržigas ievas krūma un apslaucīt dibuā ar treknu zāli, latgalieši saka -- šnitku. Tu, aizbraukusi līgot uz Jāņiem, vedīsi līdzi tualetes podu? Esi dabiska.
#1 2022-05-16 12:24 siikaa16: Ņemšu līdzi naktspodiņu. Savādāk, kādā no skurbumiem (mīlas vai alus) dibuā ar latvāni.
#2 2022-05-16 23:12 Rollo: Nu vispirms sāc ar sevi. Ja tu speciāli meklē avotus vai ziņas, kas attaisno un pierāda tavu pārliecību, tad tā neskaitās loģiskā domāšana, bet gan reliģija. Kur nu vēl informācijas salīdzināšana. Precīzi kā kristietiem ar musulmani strīdēties kuram ir taisnība par savu dievu un ticību. Bet rezultātā taisnība nav ne vienam, ne otram.
Jautājums vai tu vispār gribi zināt taisnību?! Un kas tev ir izdevīgāk. Tagad visi piemin kaut kādus no konteksta izrautus, vai vispār absurdus piemērus, bet faktus un loģiku vispār aizmirst. Par podiem jau te norādīja. Un atbilde pilnīgi redzama - attaisnot savu tasnību. #3 2022-05-19 15:27 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Teiciena "Spēle uz vieniem vārtiem" jēga (18)
Sveicināti! Vai varat padalīties kāda ir šī teiciena loģiskā jēga?
Ideja vai manta? (15)
Atceros vsk. sab. māc. stundā, sadalīja klasi divās daļās - vieni bija ideālisti, otri materiālisti. Es tiku pie ...
naftas cena-miera cena (9)
tā plašāk palūkojot kālab naftas cenu dinamika pēc 2000 gada atšķirās no līdztekus vienmērīgai zelta cenu ...
"Tīrākais" elektroenerģijas ieguves veids - AES? (20)
Japāņu valdība bez maz vai zvēr, ka tas nav reaktors, kas ir uzsprādzis. Bet kas vēl tur var sprāgt, ja reiz reaktora ...
Ko jūs domajat par cilvēka radītu globalo sasilšanu? (65)
Mani tas interesē, jo turpmāko gadu laikā būs jātērē milzu līdzekļi, lai samazinātu katra cilvēka atstāto CO2 pēdu. Un ... | ||||||||