![]() | |||
|
|
Iepazīsties
110 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
fargo: kad es sen, sen mācījos ģitāras knifus, es mācījos arī nuno beterkortu, kurš šeit izpildās, bet es biju par to pilnīgi aizmirsis. it kā no citas pasaules. bet tik labs.
#2 2022-05-06 15:37 Rollo: Neko nesaprotu no mūzikas instrumentiem un notīm, kā arī nespēju novērtēt profesionalitāti. Taču ceru, ka kaut kāda muzikāla dzirde un gaume man piemīt.
No mazliet līdzīga, lēna gabala, manas patīk listes. https://youtu.be/jhat-xUQ6dw #3 2022-05-06 15:46 fargo: neteikšu to kā eksperts, nemēģināšu būt, bet man liekas mūzikai ir ļoti ciešs sakars ar dvēseli, nevis to kā ausis darbojas. vai tā atrod emocionālo kontaktu, vai tu esi tajā noskaņojumā. mūzika ir miesiska, tās ir vibrācijas. un paldies par saiti, es paskatījos.
saproti, es domāju, dziesma vai mūzika spēj pateikt to, ko citāi klusējoši cilvēki pateikt kaunas vai tiem ir grūti. mākslas ir komunikācijas veids, kadā mēs lielā mērā to darīsim debesīs. #4 2022-05-06 16:08 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kādi tad īsti bija mežabrāļi pēc 2. pasaules kara? (22)
Izlasīju tagad devas grāmatas VILIS SELECKIS "Ardievas mežam" un "Memoranda mednieki". O bože moi, kādi viņi patiesībā ...
v.Vētra dziesmām``Māmiņa``, ``tu esi skaista visos ... (10)
Ļoti gribu šīm dziesmām ģitārai akordus un vārdus.
Palīdziet atcerēties filmas nosaukumu... (8)
Bija filma, kurā atlikušais dzīves laiks kalpoja arī kā maksāšanas līdzeklis vai tamlīdzīgi, laiku varēja nodot citiem ... | ||||||||