![]() | |||
|
|
Iepazīsties
190 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
988: Bez tv mierigi var, eksisteju kops 31.12.21, neks launs nav noticis 😀
60-70tie padomju berniem bija ok. Pirms un pec ne visai.. #1 2022-03-23 21:06 DanaL: Es vēl ilgāk. Tiesa gan, dažus raidījumus noskatos i-netā vai šad tad paciemojoties pie mammas, paskatamies.
Varbūt, ka tad, kad aiziešu pensijā... #2 2022-03-23 21:43 Lucky: Kopš tā laika kad televizorā kanālus var pārslēgt ar pulti nevis ar "plaķenēm", bez viņa var, bet vai vajag ?;)
#5 2022-03-24 07:25 Luusila: Ne īsti par 50./60., bet tūlīt pēc tam. Gribu piebilst, ka mājas solis arī paņēma daudz vairāk laika, kaut vai tā pati veļas mazgāšana. Neba visiem mājās bija veļasmašīna "Rīga", taču pat ar to strādāja abi vecāki kopā. Arī ēdiena gatavošanai nebija mūsdienu virtuves tehnikas.
Izklaidējāmies, bieži apmeklējot teātri, kino; bibliotēkās bija tematiskie lasītāju vakari.Bieži apciemojām tālākos radus, apvienojot to ar kādiem sezonas darbiem, kur bija nepieciešama palīdzība. #6 2022-03-24 13:20
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pateicība! (44)
Vai nav tā, bieži vien, ka par to, kas ir bijis labs, mēs uzzinam tad, kad tā vairs nav?? Tikmēr, kamēr labais ir ar ...
Referendums Īrijā par viendzimuma laulībām (40)
Šodien katoliskajā Īrijā tauta referendumā ar milzīgu pārsvaru esot nobalsojusi par viendzimuma laulībām. Kā jūs ...
Bērziņš un Kremlis (7)
No Apollo- Berzins atzistas, ka peedejä laikä Kremlis zadejis vinja uzticibu. Tatad atzist, ka lidz pat pedejam laikam ... | ||||||||