FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Trešdiena 02-03-2022 10:23 2  37

Sūdu būšana

Pasaule nespējīga savākt Putlerstānas galveno fašistu.

...skarbs izteiciens rašistu virzienā... Datorguru
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
laukroze: pasaule nevēlas kodolkaru, bet ticam veselajam saprātam, ar Krievijā tauta mostās...tā kā STOP WAR
#1
2022-03-02 10:50
jozolsen: Ir daudz vietas pasaulē, kur putveidīgie valda desmitiem gadu pasaules izolācijā. Uz tautu masām cerēt arī bezjēdzīgi. Krievija masas dzīvojuši nabadzībā un pacietīs vēl lielāku nabadzību daudzus gadus, pat desmitues.
Sankcijas arī mums stipri bliezīs laklājībā..
#2
2022-03-02 13:09
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Politiskā ētika (31)
Vai par to varam runāt mūsu valsts kontekstā? Vai ir normāli, ka tipiņš, kas sasmērējies ministra amatā ir tesīgs pēc ...
Latvenergo (20)
Latvenergo esot vajadzīgi 15 miljoni. Varbūt kādam ir idejas kā tos dabūt!
Partiju sistēma sevi izsmēlusi, ko tālāk? (28)
Punkts uz burtu i bija zagļu bara pašnominācija politiskā elitē. Partijas un varas vertikāle absolūta korupcija un ...
Putins nominēts Nobela miera prēmijai (32)
Putins novērsa karu Sīrijā, karu Irānā un novērsīs karu Ukrainā! Putins ir labākais un progresīvākais politiķis ...
Ar ko pārāks M. Bondars? (34)
Ar ko pārāks M. Bondars kā prezidenta kanditaats attiecībā pret prezidenta kandidātu E. Levitu? Izglītotā un sociāli ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅