![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Lapsa18 dienasgrāmata
988: Es no Damu kolonijas kadu nemtu. Tur baigi spicas damites gadas, ar izdomu. Bet jauzmanas..
#2 2022-01-19 21:42 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur varētu svinēt bērns savu 13. dzimšanas dienu? (5)
Man nākamgad paliks 13 gadi. Vēlos sarīkot neaizmirstamu dzimšanas dienas ballīti sev un saviem draugiem vietā kur vēl ...
Svētku vakariņas! (25)
Domāju par 18.novembra svētku vakariņām, nav vēl īsti izlemts - kur, varbūt ir idejas, ieteikumi?? Priecīgus svētkus ...
Meklēju mūziķus ballei (15)
Lūdzu, mīļie palīdzat... Ir daudz grupas, kas nav reklāmas salikušas internetā... Ja zinat kādu grupu, kas varētu 25. ... | ||||||||