FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 langstins,  31-12-2021 12:32 3  21

Garšīgi

Lai visiem ir tie 12 ēdieni galdā!

Konservu buņdža un lauru pa neskaitās.

Maskas šļipses-tauriņa vietā.

Letiņš badu nejutīs!

Domāju. Šoks-FANTOMAS
citi ieraksti langstins d-grāmatā
Komentāri
debra1: Lai Tev na nav aizcieteejumi! LAIMIIGI!
#1
2021-12-31 12:52
langstins: Būs Labi!
#2
2021-12-31 12:59
Kencis: Kādas maskas ??? ! tas idiotisms un stulbuma lielākā pakāpē likt tās maskas , it kā viņas kaut ko labu dara ! Pidarmentiem - musoriem un debīliem apsargiem tas tik ir iemesls kur piekasīties !!!
#3
2021-12-31 15:36
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko darīt ar lūztošiem, krītošiem matiem? (32)
Kādai ir efektīvs risinājums, ko lai dara ar matiem, kas ar katru gadu klūst arvien sliktāki? Nolūzt, izkrīt, bet vietā ...
Par šampūnu "Revita" (7)
Vai kāda reāli ir izmēģinājusi tagad netā reklamējamo "Revita" šampūnu, kondicionieri problemātiskiem matiem? Esmu ...
Autoiedegums (bodytan; izmantojot tonējošu vielu) (14)
Ir redzēts filmās, kā augums tiek noklāts ar tonējošu vielu (krāsviela sajaukta vai nu ar gēlu, kremu, mussu vai kremu) ...
Pieredze apmeklējot kriosaunu? (9)
vai kāds no jums ir apmeklējis kriosaunu? padalieties pieredzē? :)
mākslīgās skropstas (15)
bet lūdzu,šoreiz no pers pieredzes!!! :) cik ilgi turās parastās pielīmējamās skropstas????? taisos brāļa kāzās ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅