![]() | |||
|
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Kencis: Vajag tad pabiedēt , ja nepieņems darbā , tad ziņosi par nodokļu nemaksāšanu !
#2 2021-11-29 22:01 Savvalnieks: Laimīgaja " muļķu zemē " Latvānija ir tikai divas lielas problēmas.
1. Nav kas strādā. 2. Nav kas par darbu attiecīgi maksā. Patiesi..Jeden das Seine. Katram savs. #4 2021-11-29 22:48 debra1: ....tu aizmirsi, ka ar to "zlurgu" ...( inteligents apziimeejum potei) tiek ievaddiits ari CIPS!
#5 2021-11-29 22:52 vienapati: Jā Kenci , tāds variants man vēl nebija ienācis prātā ,ir vērts pamēģināt .:)
#6 2021-11-30 07:18 vienapati: Sīkai 16 atbildot - doma par savu firmu ,kurā varētu strādāt nevakcinētie būtu laba doma , taču ir viens lielais BET....kas tev to ļaus darīt likumīgi...
#7 2021-11-30 07:27
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Darba specifika - darbs taksometra vadītājs. (7)
Padalāmies ar pieredzi, par taksometru kompānijām un kompāniju attieksmi pret darba ņēmējiem. Un protams par ...
Kā strādāt, ja necieni savu priekšnieku? (28)
Vai ir iespējams strādāt, ja galīgi necieni savu priekšnieku? Darbs kā tāds man patīk, kolēģi labi, ofiss ļoti tuvu ...
Vai ir iespējams atrast elektriķi Ogres apkārtnē? (2)
Meklēju sakarīgu elektriķi darbiņam manās mājās.Lūgums rakstīt privāti. | ||||||||