FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Ceturtdiena 25-11-2021 02:50 4  20

bret/heather weinstein

Having courage to speak out under intense pressure.

fragments no podkāsta par to, ko nozīmē šobrīd runāt pretim ortodoksijai, kādas sekas tam ir cilvēku sociālajā dzīvē, attiecībās.

slinkums visā krāšņumā will you fight?
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1296)
Komentāri
Epifanija: Kādas, tās sekas ir?
#1
2021-11-25 16:35
fargo: grūtībās atklājas cilvēku raksturi. kādas attiecības izbeidzas, citas sarežģījas, vēl kādas izveidojas no jauna.
#2
2021-11-25 19:35
Epifanija: O jā! Pie bagāta galda draugu daudz!
#3
2021-11-25 20:24
fargo: mhm.
#4
2021-11-25 21:12
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Pirmaa pensijaa LV - zaarka nauda! (24)
Ko domaa letinji LV par shadu kreativu pensioneeshanas vecuma celshanu - ij nobeigumu? Idejas, viedokli?
Noklusēt=melot? (17)
Pēdējā laikā tiek publicēta infa par sabiedrībā pazīstamu ļaužu nāves gadījumiem. Te politiķe ar hronisku smagu ...
Ar kādām tiesībām? !!! (57)
Saeimā pieņemts lēmums par obligāto iesaukšanu armijā vīriešiem! Kādas ir jūsu domas par to? Es esmu pilnīgi ...
Kurš uzvarēs Francijā? (32)
Kurš kļūs par nākamo Francijas prezidentu? Švāba skolnieks Makrons vai franču daiļava Lepēna? Vēlēšanas 24.datumā.
Kārtējā locīšanās svešu kultūru un varu priekšā, (41)
Jeb, kāpēc tik biezhi, klausoties masu mēdijus, var dzirdēt apzinati izmocītu angļu akcentu, lietojot latviešu valodu? ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅