FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 SeejuVeeju,  05-11-2021 10:12 8  56

Jautājums

Jautājums - piecas dienas pēc helovīniem, bet kaimiņš joprojām karājas kokā! Vai tas ir normāli?

Kļūdīties ir cilvēcīgi.... Ideja!
citi ieraksti SeejuVeeju d-grāmatā
Komentāri
VienkarsiEs: Aizej paskaties vai viņam ir cietais,ja ir tad dzīvs
#1
2021-11-05 11:08
debra1: Nabadzins varbuut nepaarvalda Valsts valodu un nezin, kaa sveetki beigusies.....tad lai karaajaas.....
#2
2021-11-05 12:32
SeejuVeeju: Tie pat ir valsts svētki??? F*k, karogs arī bij jāizkar??? :)))
#4
2021-11-05 12:49
Lucky: Vajag noņemt! Labāk lai slikti stāv nekā labi karājas. :)
#3
2021-11-05 12:39
SeejuVeeju: Viedi vārdi!!!
#5
2021-11-05 12:50
jozolsen: Kareklis!!
#6
2021-11-05 18:06
VECA_PIEPE: Nē,... nu normāli tas točenīt vairs nav! :DDD
#7
2021-11-05 19:15
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Labākie ledus kalnu sablīvējumi jūrmalā vai citur? (3)
Kur pašreiz var braukt skatīties, pamēģināt..labākos ledus kalnu sablīvējumus, vai citas interesantas ledus ...
Kafejnīca ar kino atmosferu (23)
Kads nezin kadu labu kafejnicu kur sevi iepriecinat dzimenite. Tadam ka man kino fanam. Ar kino atmosferu.
Lidojums ar paraplanu. (6)
Velos cilvekam uzdavinat sadu lidojumu.Kura vieta labak iesakat un vispar gribetos dzirdet atsauksmes no tiem,kas ...
Pirts Rīgas apkārtnē (līdz kādi 80 KM) (11)
Nepieciešama pirts kādiem 20-25 cilvēkiem ar iespēju palikt pa nakti (varbūt ne visiem).Ja ir zināmas labas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅