![]() | |||
|
|
Iepazīsties
480 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
DanaL: Lieber Herr Injanovich, ja tu šitā vilksi, mēs beigas nesagaidīsim, un es nekad neuzzināšu, vai man lemts atdzimt kā Fēniksam, vai nē.
#1 2021-10-24 15:56 Savvalnieks: Biedre Dana !!!!
Nezinu kas ir tie MES...ij nezinu par ko tu dzīves karnevala vēlies pārtapt. p.s. Ja es rakstu kādam ko konkrēti..es adreseju viņam, bet visi mani ieraksti bez norādes....ir domāti publiskai lietošanai...VISIEM. Jedem das Seine. Katram savs. #2 2021-10-24 16:10 Epifanija: Man patika par atšķirīgām pasaulēm, kurās dzīvot izvēlas ik katrs indivīds - elle vai debesīs, pat jau esot te uz zemes!
#3 2021-10-24 18:04 Savvalnieks: Epifanija !!!
Tiešā nozīmē... Jedem das Seine. Katram savs. Tu esi tas ko tu redzi. Divi uz mūžu notiesātie noziedznieki sēdēja cietumā. Viens jautāja otram. Ko tu redzi. Es redzu tumšus netīrus cietuma griestus kas mani nospiedis līdz mūža beigām. Otrs saka... Es savukārt redzu sauli,jūru,pludmali...tālumā skaistas sievietes peldas. #4 2021-10-24 18:10 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
piesaistīt labo (34)
es gribu lūgt jūs padalīties ar to, kā ir izdevies piesaistīt sev draugus, otrās pusītes, naudu, labu darbu. es zinu, ...
Likteņupes piesārņojums ar lilijām (14)
Kas vieno Tibetas Lhasu , Šveices Lugāno un vietu, kas atrodas Bolīvijas-Čīles robežpunktā? Esot civilizācijas nesējiņi
Vai tas taisnība,ja Ziemassvētkos saēdas daudz zirņus un ... (14)
Ja tā ir,tad jau tā labi tos zirņus un pupas jāpaēd!:D
Pazūd bērns? (4)
Sapņa nozīme?! Esmu tēvs ub sapnī redzēju - pazuda man bērns un biju ļoti uztraucies, meklēju to. Un kaut kur dzirdēju ... | ||||||||