FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 SeejuVeeju,  23-10-2021 11:05 10  67

Lūgšana....

Mīļais Dievs, lūdzu Tevi, dod man pacietību, izturību, sapratni, spēku, iejūtību šo visu izturēt un-tā, katram gadījumam - pāris miljonus eiriku!

Amen!

Ābolīši:) XXX
citi ieraksti SeejuVeeju d-grāmatā
Komentāri
straume22: (arī lūdz Dieva žēlastību sakarā ar "katram gadījumam"
#1
2021-10-23 11:31
SeejuVeeju: Lūgsimies viens par otru, ātrāk piepildīsies :))))
#3
2021-10-23 11:41
lapukoks: Vai Tu šo lūgšanu skaiti regulāri? Un kaut kas jau nesāk piepildīties?
#2
2021-10-23 11:39
SeejuVeeju: Es tikko sāku, tikko nāca apgaismība, ka "LŪDZIET UN JUMS TIKS IEDOTS!" , ziņošu par rezultātiem....
#4
2021-10-23 11:43
988dzēsts 2021-10-23 12:12
VienkarsiEsdzēsts 2021-10-23 14:35
Savvalnieksdzēsts 2021-10-23 14:35
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kā zīlēt kafijas biezumos? (12)
Ir gada 1. diena, gribētos zināt kāds būs gads. Vai laimes lējāt? Kā pareizi zīlēt kafijas biezumos un kā izskaidrot ...
Vai ticat zīlniecēm? (20)
Vai Jūs ticat zīlniecēm? Vai ir kādreiz piepildījies ko sastāsta. Varbūt varat ieteikt kādu normālu salonu?
Vai ticat lāstam? (53)
Kāds maisās otram pa kājām, neļauj sasniegt kādu mērķi, vai vispār gribas ieriebt, un tad aiziet pie kāda ekstrasensa, ...
Sapnis. (13)
Šonakt redzēju,ka man zoss maigi bužināja matus un taisījās uz perēšanu.Tikai gaidījām,kad kāds nepazīstams man ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅