FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 SeejuVeeju,  15-10-2021 10:24 7  54

Geniāli

--"Meitenes, kura no jums dibenu palielināja? Ar hialuronspricēm vai kā? Padalaties ar pieredzi un sajūtām! "

-"Es palielināju! Ar "eklēriem" un "vecrīgām"! "

:D:D

XXX Odi
citi ieraksti SeejuVeeju d-grāmatā
Komentāri
langstins: Neteikšu ,neko...
Tev 5. diena oho-turies-----------Tevi neuzņēma par savējo...
#1
2021-10-15 15:11
SeejuVeejudzēsts 2021-10-15 15:41
kvarts: Un ar ko pupus palielināji?...
#3
2021-10-16 18:30
SeejuVeeju: Ar polsterētu kr-turi! :P
#4
2021-10-18 09:31
lapukoks: ...un kur palika krēmšnites, Napoleona kūkas - vai tās ir sliktākas?
#5
2021-10-23 11:28
SeejuVeeju: :D
#6
2021-10-23 11:36
SeejuVeeju: Tie neder, no tiem dabū arī resnas kājas!!!! :))))
#7
2021-10-23 11:58
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ar ko iznīcināt laputis? (12)
Tagad vel ir auksts, bet laputis jau ir, ko darīt?
Zemes siltumsūknis, + un - ? (27)
Vai ir kāds, kam mājās ir uzstādīts, interesē elektrības izmaksas?
Dūnu segas tīrīšana (8)
Ko lai dara ar tām jaunajām, revolucionārajām dūnu segām? Pāris tādas jau ne visai pievilcīgas kļuvušas. Veļas mašīnā ...
Kaimiņa "dāvana" - cigarešu dūmi! (27)
Varbūt kādam ir ideja kā tikt galā ar apakšējā kaimiņa regulāro dāvanu - cigarešu dūmu smaku caur ventilāciju ...
koka logi (17)
Labdien! Lūgums dalīties pieredzē cilvēkus, kuriem ir koka logi. Interesē šo logu tehniskā puse - vai neplaisā, vai ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅