![]() | |||
|
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Jā, es arī nesaprotu šo naidu! Es domāju, ka tas ir tik pateicīgs kanāls, kā itkā nevainīgi, svešas veselības vārdā, novadīt savu agresiju un ilgstoši sakrātās negācijas.
Nesaprotu, kas viņiem daļas. Novakcinējās un dzīvo tik nost, bet nēe, vajag tak viņiem kādu graust. #1 2021-10-14 20:19 Epifanija: Ne jau vakcinētie cilvēki uzliek ierobežojumus, to dara valdība, visas pretenzijas tai, par ko man ienīst nevakcinētos?
#2 2021-10-14 21:05 VendijaS: Vakcinētie neienīst ne-vakcinētos, bet gan cilvēki, kuri barojas no naida ienīst citādi domājošos. Sevis pacelšanai pār otru noder jebkas.
#3 2021-10-14 21:11 Savvalnieks: Nekā nav jauna šajā pasaulē....senais Romas princips
SKALDI un VALDI. Ja valstī..tauta ir lielumlielas problēmas " kuģis grimst " tad ir jāatrod ienaidnieks ārpusē... Kovids idials ienaidnieks...neredzams,slepens un ļoti vinam garšo Briseles " kāposti ".... #4 2021-10-14 21:39 CoCoSan: Bāc, kā es tā nolažojos, grauZt, nevis graust 😜 tā i, ka vienlaicīgi mlj domas galvā
#5 2021-10-14 23:05
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
teema nopietna.invalidi (18)
skatos tv.grab taa kaste vienmeer fonaa ik pa laikam.seviski pirms veeleeshanAm.tiek akcenteeta cilvdeku invalidu ...
100 deputāti (25)
Kāds var man izskaidrot kāpēc Lv vajadzīgi tieši 100 deputāti? Varbūt pietiktu ar 50?
Latviskums vārdos un nosaukumos (17)
Latvju tauta šūmējās par nelatvisku nosaukumu restorānam. Pa to laiku tai mājās skraida Āroniņi, Šarlotītes, Beniji . ...
Dalailama. (11)
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/126167/latvija-nav-par-brivu-tibetu-politiska-elite-ar-dalailamu-net iksies?fb_action...
Būt vai nebūt mazākumtautību izglītībai Latvijā? (59)
"Visu Latvijai!" vāc parakstus, lai ierosinātu referendumu par Satversmes grozījumiem, kas noteiktu, ka Latvijā ... | ||||||||