FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Piektdiena 26-03-2021 17:31 1  36
Par tiem putniem

Par tiem putniem

Tēma PA: Cīņa ar putniem pie loga dzīvokļu mājā

Vispirms jau jāsaka, ka putni draudzējas ar tiem, kam putniskas novirzes...tādi tādus sajūt! Ha, ha, ha!

Tad vēl, par to atbaidīšanu ar gaisā plivinošos putna atveidu - vārnām pilnīgs Po, kas tur virs viņas plivinājās...Skatījos kādu brīdi...nofočēju. Tas bija Sāremā.

Par tiem putniem
par tām "āra telpām" u.c. anormālībām Ventai atkal ķibeles
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
jozolsen: Tas tak piekūns..Ir tik daudz, kas kaitina..Arī brīžiem putni un ar putniem.
#1
2021-03-26 20:31
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

No kurienes rodas virtuves augļu mušiņas? (12)
Man vienmēr ir bijis noslēpums - no kurienes un tik ātri rodas mazas mušiņas (apzīmēšu kā augļu mušiņas). Respektīvi, ...
Akvārija zivtiņām balti plankumi (6)
vai kādam mājās ir zivtiņas? kapēc viņām parādās balti plankumi, un tad ir pagalam?
Kā aizbaidīt balodi? (14)
Mājau kur dzīvojam ir atvērtā kāpņu telpa un dzīvoklis pēdējā stāvā - un pēdējo nedeļu mums ir piemeties balodis, kas ...
Kā palīdzēt vārnai ar salauztu spārnu? (8)
Šorīt dārzā ieraudzīju vārnu ar salauztu spārnu.Man ir divi suņi, domāju ka tie neaiztiks, bet par kaķi šaubos. Kā lai ...
Suns rej aizvien vairāk. Kā atradināt? (31)
Tagad viņam ir 4 mēneši, balss kļūst stiprāka un rej aizvien biežāk. Ejot pastaigā aprej visus, un dažreiz rej ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅