![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
jozolsen dienasgrāmata
VECA_PIEPE: Ja Covida Grinčs ir nozadzis Ziemsvētkus visai Pasaulei,
tad tas bebūt nenozīmē to, ka viš ir spējīgs šos svētkus nozagt manai ģimenei, maniem tuviniekiem un maniem mīļajiem. (parāda Covida Grinčam savu trekno pigu) #1 2020-12-05 18:09 JurisK: Cerams, ka Latvija sleposanas trases būs vaļā, ja būs ziema, protams. Nevienai slimībai nepatīk tīrs, svaigs gaiss un aukstums!
#2 2020-12-05 18:42 jozolsen: Piepī sods līdz 2000 eiro. Tikai vienai!!! mājsaimniecība.
Palasi ko tecv par covidu rakstīju pavasarī Jurīt wc un pēckarstās tējiņas ejot arī ziema patiks. #3 2020-12-05 19:21 VECA_PIEPE: Jozīt, es iru Skotijā, man šite ir citi valdības rīkojumi- es kopiski ar mīļoto draugu, ta ar savu radu saimi Ziemsvetkos varu tusēt un arī varu Vecgada vakaru kopiski pavadīt,...a maniem un manas māsas bērniem, tā arī mūsu abu mazbērniem mīļas dāvanas sarūpēt,...nekāds Grinčs nevar traucēt!
(parāda Covida Grinčam ne tikai otru savu trekno pigu, bet parāda arī garu mēli) :) #4 2020-12-05 19:37 988: Tu kritize, bet nepasaki, ka vajag. Visas valdibas tgd taustas ka pa tumsu. Visi nekad nebus miera + vel jasavalda fanatiki un apmulkotie..
elsa +++ #6 2020-12-05 21:32
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Es apbrīnoju šo sabiedrību! (35)
Esmu kristiete jau 5 paaudzē, cik atceros manas priekšgājēju paaudzes nekad nav mainījušas konfesijas un arī es Ticu ...
Jaunie labējie (14)
Vai varētu lūdzu sīkāk pastāstīt, par idealoģiju jaunie labējie? Par šī virziena galvenajiem idealogiem, par tā ...
Bezdarbnieku pabalsts (17)
mjāā...viltīgi ir uztaisīta tā pabalstu apreķināšanas sistēma tagad,izrādas,ka apreķinot bezdarbnieka pabalstu no ...
Diženākais latvietis (47)
Kurš pēc jūsu domām ir visu laiku Diženākais latvietis - Rainis, Pauls, vēl kāds cits?
Kā vērtējat cilvēku piekaušanu vakar Viļņā? (86)
Latvijas pērkamie mēdiji klusē, kā ūdeni mutē ieņēmuši par vērienīgajiem protestiem Lietuvā. Pat Krievijas masu mēdīji ... | ||||||||