FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Piektdiena 06-03-2020 20:57 6  50
Ak padomiņi, padomiņi!

Ak padomiņi, padomiņi!

Ātrumu pārslēgšana dodekaedrs 2020-03-03 21:02

Nesen viens paziņa norādīja, ka es šausmīgi skaļi pārslēdzot ātrumus. Aizdomājos, ieklausījos, un, jā - viņam ir pilnīga taisnība! Pārslēdzu tā, ka konkrēti viss noskan. Jo vairāk ieklausos, jo pašai pa nerviem uzdod. Ieradums. Kā to varētu pārmācīties? Ieteikumi?

P.S. tiem, kam uz visu fuck++++, lai nelasa.

Pat ar senu, sagrabējušiem sinhriķiem, kārbu var slēgt pārnesumus bez probļemām. Diegabikšiem jau tikai viena rieva pierē, tā pati no atsitiena pret saules aizsardziņu vieglākajā dadījumā; a tā pret stenderi garāžā!

Darbā vienam busiņam trešais ar zlarkšķi, ja 2x neuzminu clutch pedal. Protams, tur sinhriķi sen atdusas, bet tas netraucē! Nekas, ka mercedes. Un tāpat var arī vieglajam - sajūga kurvis būs pateicīgs, un pusasu nūtis arīdzan! Vēsi pie 100-ta ar pauzi var ielikt piektajā! Raut uzreiz? Prātiņ, nāc mājās!

Ak padomiņi, padomiņi!
Viņas melo labāk ..ziema iet uz beigām..
Komentāri
Vilksatkal: Vecīt , Tev darbā būs ilgi jāpisās ar to veco busu , 2 x spiežot sajūgu , bet tā jaunā beibe , papisīsies , pasūkās un pēc laika brauks ar jaunu auto , ar automātu ! :D
#1
2020-03-07 00:19
vilks28: To var izdarīt tikai tad ,ja brauc ar vecām ziemenēm pa grunti.
#2
2020-03-07 15:05
Vilksatkal: Pie kāda mēsla , sūda saimnieka Tu strādā , ja jābrauc ar veciem busiem, kuriem 2 x sajūgs jāspiež un ja nevar normāli samaksāt , lai nebūtu jātirgo vecas ziemenes , bet varētu tā vienkārši kādai uzdāvināt uz sieviešu dienu ?? ! :D
#3
2020-03-07 16:02
vilks28: Es arī vilkam piekrītu varēji jau sievsasmātei uzdāvināt - vismaz.
#4
2020-03-07 16:41
lazdarr: ...kuro dienu jau plostus laižiet, Pelēcīši?...jūsu runasplūdi, kā no kanalizācijas akas...pat sievasmāti nepažēlojāt!- kā nekā svētki rīt.
#5
2020-03-07 20:09
vilks28: Nu beidzot sapratpu lazdarr , tu viņas gribēji pārdot, lai sievasmātei puķes nopirktu , jā cēla gan rīcība. :D
#6
2020-03-08 08:48
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Voyager radiatora reste, atjaunot pārklājumu (5)
Sliktas kvalitātes pārklājums nomazgājās, (vietām). Vai ir iespēja to atjaunot?
Kā aizbraukt līdz servisam apmainīt riepas bez soda? (10)
Tā nu sanācis ka nav samainītas radzotās riepas--kā tikt līdz servisam bez soda,vai nav kāda opcija tāpat kā uz ...
Plaisa auto priekšējā stiklā (6)
Kāds varētu būt iemesls tam , ka auto priekšējā stiklā,no augšas, parādījusies plaisa... nekas neliecina,ka pa to ar ...
CE un D kategorija (4)
Man ir CE kategorija. Ja es dabūšu D kategoriju man būs DE kategorija?
Auto apdrošināšana Anglijā (14)
Lieta tāda, es atrodos Anglija, un man uzdāvināja masiinu, bet tā atrodas 150 jūdzes no manas pilsētas, varbūt kāds var ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅