![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
jozolsen dienasgrāmata
mairita1971: Visiem taču skaidrs,ka Tu esi darvinisma piekritējs.Tātad,neaizskarams.
#1 2018-01-13 20:21 Tessa: dzēsts 2018-01-13 20:27
jozolsen: DG ir klasiskās Oho marazmātisko moderatoru opciju paraugs , netīkamo viedokļu izdzēšana. Melīgā korektuma saglabāšanas izpausme . Daudz netīkami muldēsies DG un neļaus arī šeit izteikties.
Un PA tak pats par sevi saprotams , jo tas ir PUBLISKS -jāievēro moderatoru melīgais korektums liekuļojot ,netraucēt ar liberālismu uz vecumdienām kapu kultūrā aizejot.. #5 2018-01-13 20:38
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai atlaidīsiet Sajmu? Un kādu taisīsim jauno? (50)
Man jau vislabāk gribētos Sajmu, kas uzlabo dzīvi. Piemēram, varētu ievēlēt Sajmu, jas pārtrauc Rail Baltica celšanu un ...
Neatbalstīšu tos sportistus,kurus finansē SMS Cretit (32)
...un tamlīdzīgas kompānijas. Ar šo kompāniju palīdzību man sabojājās attiecīas ar bērniem.
Ko domājat par skandālu Vācijā(Jaungada naktī Ķelnē)? (51)
Sīkāka informācija šeit - http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/590666i
Vai veselības nodokļa "reforma" ir iemesls, lai Jūs ... (28)
Nu jau vairāku mēnešos notiek "diskusija" par nodokļiem un pēdējās nedēļas "diskusija" ir par veselības nodokli. ...
Lembergs (53)
..hmmm..vakar skatījos premjeru kandidātu debates...kašmaršovs ar humora elementiem!! :D...pa lielam viss ir ... | ||||||||