![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
Lele: Man arii ir stipra emocionalaa saite ar manaam beerniibas vietaam/lietaam - tiigerliliju dobi vecaasmammas majaas, kopmiitnju tipa dziivokli ar garo koridoru, kur es neesaajos ar triisriteni..taa ir psihologiski emocionaalaa saite, kas ir katram cilveekam..
Bet es to nesaucu par miilestiibu pret LV.... Latvija man nav koncis 18.novembrii un karodzinji uz katra stuura. Latvija man ir realitaate katru dienu. Cilveeki apkaart . Daba. Veikali. Darbs. Ir normaali. Bet baisas emocionaalas triisas es neizjuutu. P.s. negribu kashkjeties. Vienkaarshi izteicu viedokli, respekteejot Taveejo..:-) #3 2017-11-19 09:54 DanaL: Tieši par to jau tas stāsts - kā Latvijā izskatās tuvumā un no attāluma. Un par to, ka, lai cik tālu arī nebūtu, sasaite ir tik stipra, ka pārraut to vairs nav iespējams. Atšķirībā no tiem, kas Latviju pamet uz visiem laikiem.
#4 2017-11-19 10:38 Damodara: Jebkurā valstī es varu tikai paciemoties, dzīvot varu tikai un vienīgi šeit. Man patīk šī zeme un te ir mana vieta. Nav ne par maz, ne par daudz, man pietiek tam, kas nopērkams un samaksājams. Zeme jau nav vainīga, par augstām cenām un nemainīgām algām. Mūsu valdība. Nu ko var teikt, zivs pūst no galvas.
#5 2017-11-19 11:06 DanaL: Man daudzas zemes no klimatiskā un ģeogrāfiskā viedokļa patīk daudz vairāk nekā Latvijā, sevišķi ziemā:)
#6 2017-11-19 11:12 Damodara: Pie mums nav kas tāds, kas ir citur, citur nav tā, kas ir pie mums. Katrā valstī ir kaut kas savs, interesants, skaists. Piekrītu. Paskatīties, papriecāties, jā, ne vairāk. Es par sevi, ieaugušo, saaugušo. :):):)
#7 2017-11-19 11:18
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Demokrātija - kurš tam tic? (24)
skatos, blakustēmā ir fantastiski personāži, kuriem tākā liekās, ka elektorāts kautko var mainīt valstī, un daži pat ...
Lockdown (91)
Šodien Neatkarīgā atsaucoties uz TV3 paziņoja ka LV ievieš lokdaunu: , ka padome ir atbalstījusi Veselības ministrijas ...
Ģenerālprokuratūras priekšlikums (58)
https://neatkariga.nra.lv/izpete/374063-generalprokuratura-rosina-totalu-iedzivotaju-finansu-kontrol i Pilnīga ...
Kāpēc daudzi cilvēki uzticās tam ko saka pa TV? (30)
Tēma ir par visu kopumā.Vai tad nav tā ka mums daudz ko melo?
Vai tad vispār vajag pārmaiņas? (63)
Takā divi kandidāti, Bordāns un Gobzems ir aizsūtīti mājā no ministru prezidenta kandidātu saraksta un Pabriks nezin ... | ||||||||