![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
biski cemmi uzsita (36)
cilveeks luudza padomu kaa pagatavot garshigi eedienu no subpruduktiem tagad neiesliigshu paartikas tehnologijaas.ka ...
Ko darit ar kaiminiem kas katru tavu kustibu fotografe un ... (18)
Vienvarsakot visu laiku edas kasasun nepamatoti policija stasta pekstinus . Trauce manu un manas gimenes mieru
Vai vajag velojoslas? Jūsu viedoklis? (37)
Ja liela daļa velobraucēju tāpat brauc pa ietvi. Nupat Panorāmā rādīja Čaka ielu, pat tanīs dažās sekundēs redzējām, ka ...
Pajautāju Gobzemam (35)
Pajautāju Gobzenam fb par viņu partijas saistību ar Šleseru un Saskaņu. Un viņš mani nobloķēja. Paši baigi sašutuši, ka ... | ||||||||