![]() | |||
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
85 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
malva: sapratu jau sapratu, fargo :) tas jau nekas - kam negadās, lapsim arī tā netīšām izdzēšas
#1 2014-12-11 22:58 fargo: nē, es domāju tās paranojas, kad cilvēkam liekas, ka viss notiek viņa dēļ - citi dara nevis kaut ko kādu iemeslu dēļ, bet šī cilvēka dēļ. kāds nošņaukājās... (viņš par mani šņaukājas, laikam atgādina, ka ņemu par bieži slimībslapu). kāds pastumj krēslu tuvāk galdam... (viņš laikam vairas no manis, /sāk sevi ostīt, domā kad pēdējo reizi mazgājās/:))
nav nekas pazīstams? :) #4 2014-12-12 00:35 Dzelme1976: Ernis Purnis
11.12.2014 23:06 Raksts labs, bet gaidu, kad kāds patiesi ieintresēts un arī zinošs izglītības jomas speciālists cels gaismā patiesībā traģisko stāvokli izglītības kvalitātes ziņā Latvijā! Jo tā apzinātā izglītības līmeņa degradācija, kas tiek visus 24 gadus kultivēta ir sistemātiska un pārdomāti sistēmiska. Un kuras mērķis, redzams ir pārvērst citādi grūti degradējamo Latvijas tautu nākotnē par neizglītotu, aprobežotu un viegli vadāmu aunu baru svešzemju bagātnieku un to kolonistu ērtībām, jo zeme skaista, auglīga, ar stabilu temperatūru ziemās un vasarās, neseismiskā zonā, ar brīniškīgiem kūrortiem un vēl nesabojātu dabu un galvenais - ar milzīgu stratēgiskās izejvielas krājumu. Tikai visa veida mūsu zemes kārotājiem tā vietējā pamattauta traucē ar savu pašcieņu, savām senču tradīcijām, savu seno valodu un bijušo lielisko izglītību, kas tos uzturēja atjaunoja un stiprināja. Naidniekiem par izbrīnu pat pēc tādām simtgadu "kataklizmām" kur citas tautas būtu sen iznīkušas,asimilētas vai pārtautotas.Nu, to apsverot un mūsdienās esot spiesti būt "humāni un demokrātiski" tad svešie ķērušies pamatīgi pie šādas ilgtermiņa taktikas, izmantojot visu veidu līdzekļus, graujot ekonomiku, tautsaimniecību, finanšu politiku, veselības nozari, ar praidiem un homoseksuālitātes propogandu caur kino, masu mēdijiem, literatūru un galvenais - graujot izglītības sistēmu ļoti viltīgi, liekot amatos stulbus,pašpārliecinātus ļautiņus, bez pieredzes,bez zināšanām,bet ar "papīriem". Sarīdot skolotājus, izceļot to algu dažādību,bet minimālo likmi uzturot sētnieku algas līmenī, tā padarot vairumu atkarīgus no piemaksām,halturām utt. panākot to klusēšanu par notiekošo. bet galvenais - mazajiem no 1-4 klasītei izvedojot tādu mācību programmu,kas tos demoralizā, padara trulus un it kā neko nesaprotošus, bet savukārt no 8,9 klases dodot tiem 4,5 klases līmeņa uzdevumus,tā arī tos atmetot atīstības pakāpē atpakaļ. To viegli var katrs pārbaudīt un arī skolotāji to zina, BET KLUSĒ! PamatIEMESLUS jau nosaucu, tie ir saprotami, kaut necienijami! http://www.delfi.lv/news/comment/comment/inguna-ribena-par-mus dienu-vertibam-un-meklejumiem.d?id=45327094#ixzz3LcsHKPMH #6 2014-12-12 03:07 malva: nebiju par to domājuse, f. varbūt piedomāšu. bet rīt. labi, ka vismaz Tev tik smalki pazīstams tas viss. tad jau neielaidīsi ;)
#7 2014-12-12 10:19 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kauns vai gods ? (10)
Ja sabiedrība ir slima, tad būt par tās "krējuma" sastāvdaļu ir kauns vai gods ?
Kas būtu sagaidāms no Krievijas, ja Latvijā sāktos līdzīgi ... (31)
Protams, tā tik tukša runāšana, taču kā būtu, ja būtu? Ja latvieši arī apvienotos protestējot pret esošo iekārtu, ...
Rodas sajūta,ka savas galvas paceļ tautas,kas bija ... (36)
Izskatās,ka Putins var palikt viens.Gruzijā,uz kurieni sāk mukt Krievi,tauta skaidri un gaiši pateikuši,ka neviens ...
Patriotisms?Kāpēc nelietojam? (21)
Masu mēdījos šo vārdu nelieto un nav cieņā?Cik katrs mēs mīlam un aizstāvam savu Dzimteni-Latviju?Beznosacījuma ...
Patvertnes, vai bumbu patvertnes? (22)
Patvertnes no vārda patvērums.Tas ir īslaicīgi. Bumbu patvertnes ,no dažādām bumbām. Ar dažādu bumbu noturību. Arī ... |