FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Jamamoto31,  13-03-2014 19:25 51  18
HOKEJS_!!!_PLAY-OFF_2013/2014

HOKEJS_!!!_PLAY-OFF_2013/2014

DINAMO_Rīga_ 2 : 1 _DONBAS_Doņecka
HALESTORM - Mz. Hyde
P.S.-``Pēdējais salmiņš``, jeb viss pašu rokās...::))
HOKEJS_!!!_PLAY-OFF_2013/2014
MR._PROBZ JAUNUMS_ ** ALOE_BLACC **
citi ieraksti Jamamoto31 d-grāmatā
Komentāri
fiffaaC: Olleeeeee, muuseejie rulZZZ :))) Heijaa, Jam, tinksh! ;)
#1
2014-03-13 19:32
Jamamoto31: Tā ir laba zīme, parasti jau Mums pirmajiem iebliež ... tinkšs ...::))
Heijā Fiff ...::))
#2
2014-03-13 19:33
SoulDigger: Diezgan aktiivi ciinaas muuseejie un patiesi izskataas ka nav aizbraukushi atsist tikai numuru, un pashi tic ka patisi visu veel var sagalaabt ! :)
#3
2014-03-13 19:34
Jamamoto31: Donbas aizdomīgi mierīks izskatās, laikam cerēja spēlēt aizsardzībā visu spēli un tad pēdējā mirklī izraut vinni ... a nekā nebij ...::)0...DDD
#4
2014-03-13 19:37
SoulDigger: Jaa, tieshaam kaut ka DONBAS galiigi tizli un pasiivi un ar daudz kljuudaam speelee ...
Gruuti to izskaidrot ... Bet ja mees neizmantosim vinju davan un kaa min 2:0 nedabuusim - tad visi buus kakjim zem astes jo jebkuraa briidi pashi varam ielaist kaadu stulbu nelogjisku golu ..
#5
2014-03-13 19:55
Jamamoto31: Tur nu tev jāpiekrīt, ir jāizmanto ´´klusuns pirms vētras´´, un jāgūst vēl kādi vārti pārliecībai, jo varu derēt ka trešais periods būs galīgi nemierīKs ...::))
#6
2014-03-13 20:00
fiffaaC: Uuuuh, kas par momentu... nu Sedlaacheks molodec :)))
#7
2014-03-13 20:01
Pārējos 44 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Georgs 5 fitnesa klubs, atsauksmes (6)
Kaadas ir jūsu atsauksmes par Georgs 5 fitnesa klubu?
Vai karstajās dienās arī ejat uz trenažieru zāli? (16)
Vai ejat? Programmu taču nedrīkst mainīt un nedrīkst pazemināt latiņu tikai tāpēc, ka ārā ir +28-+30 grādu! Manā ...
Kā sākt fiziski aktīvu dzīvesveidu? (25)
Gribētu uzsākt fiziski aktīvāku dzīvesveidu, bet nezinu ar ko sākt. Negribas arī pārforsēt, lai neatsistu sev vēlmi ...
Distanču slēpju garums (12)
Cik garas distanču slēpes jāpērk, ja mans augums ir 178cm? Vai slēpju garums atšķiras vīriešiem un sievietēm?
Metāns (4)
Cali ko jus sakat par metanu.esmu nopircis bet info ka to lietot nav.varbut kads kas to lietojis painformetu mani.

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅