|
|
0508 dienasgrāmata
| Ceturtdiena 03-01-2013 23:51 |
|
12 |
kura par vārdiem, kurš par deju. Ha, kompromiss būtu dzejā? http://www.youtube.com/watch?v=2Yc9wnvp1PM Ko es gribu saturēt? Pieradumu? Pieejamību? Kā ar tām "brīvajām vietām"? Sabiedriskajā var apsēsties, ja ir brīvs, klēpī jau nekritīs. Tāpat arī emocijās/prātā/.....vienkāršošu- gultā... Es nojautu, tagad jau zinu ( vismaz 78%), ko gribu. Kad tuvošos 100, notiks?... Man ļauj/neļauj vai es ļauju/neļauju? ....Kā šos kalambūrus vienkāršot? Neviens nevienam neko nav parādā. Un man nekas nav jāmaina nekur citur kā vien sevī...Un nevienam nav jārīkojas pēc manām iedomām. Skaisti gan, kad vēlmes un izjūtas sakrīt. Labāk abiem sakrīt kā abiem ir remdenība. Maza meitenīte pārliecinājās, vai ēdiens nav karsts, pieliekot šķīvja saturam pirkstu, un smaidīja. Kā citur saprast bez vārdiem, lai neapdedzinātos, vien pasmaidītu? :D:D:D Nākotnē šo pārlasot, nebūšu droša, vai galvā nav bijis viskijs:) bet nav ne grams 0% pēc izvēles pabūt vienatnē. |
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
|