FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
0508 dienasgrāmata
 Otrdiena 18-12-2012 22:13 5  28

kas ir mīlestība?

Viņa mani apsmaidīja, kad to pavaicāju...
Un kas Tev ir mīlestība?
Un kad mīlestība beidzas pēc "līdz nāve mūs šķirs" vai tieši otrādi- sākas tikai tad, dzirdot šos vārdus...Un kad tam nav nekādas saistības ar rituāliem...
http://www.youtube.com/watch?v=ojQ9MsCN_fU
ne par sniegu... vai mistika....
citi ieraksti 0508 d-grāmatā (~701)
Komentāri
HOMO_LUDENS_: Es esmu mīlestība.
#1
2012-12-18 22:19
0508: Filozofiski biju dzirdējusi frāzi, ka Dievs ir Mīlestība.... Jūs? Droši vien kādai esat arī Jūs. Vai, ja citādā izpratnē, gan jau mīlestība ir katrā no mums. ..
#2
2012-12-18 22:41
HOMO_LUDENS_: Savukārt , es esmu dzirdējis domu , ka Dievs ir nelaimīga mīlestība. Mīlestībai nav jāpieder kādai vai kādam.Manuprāt , tā ir pašizpausme pret sevi un citām personām.
#3
2012-12-18 22:45
0508: Kāpēc ´nelaimīga"?!, tas neder šim jēdzienam. Ja pret otru, Vrb ne abpusēja, vai no katras puses citādās izpausmēs, bet, ja jau cilvēkā iekšēji, tad vnm tomēr pozitīva :)
#4
2012-12-18 22:58
HOMO_LUDENS_: Attiecības ,kurās viena iesaistītā puse - persona , ziedo otru attiecībās esošo - iesaistīto personu - nevar nosaukt par laimīgām attiecībām.Skan diezgan duāli skatoties uz tādām norisēm - mirsti un dzīvo tālāk. Negribās man mirt ne mirkli , tādēļ tādas attiecību izpausmes neatbalstu.
#5
2012-12-19 22:13
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅