![]() | |||
|
|
Iepazīsties
140 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
fiffaaC: Par ko es arii runaaju... daudzi taadaas situaacijaas ir nespeejiigi riikoties... lai gan tachu Tu nezini, kaa buutu... buchas :***
#2 2012-06-02 21:46 flame528: Visus cilvēkus var iedalīt 2 grupās:vieni,kas kritiskā situācijā it kā sastingst un nav spējīgi uz rīcību,otri-koncentrē spēkus un rīkojas.Jau senajā Romā,atlasot vīriešus karam,rīkoja testu kandidātiem,tos pakļāva bailēm,karam derēja tie,kuri bailēs spēja nosarkt.
#3 2012-06-02 22:07 fiffaaC: Neieteiktu daliit... :) Jo katrs ir savaadaaks... bet speeja riikoties tieshaam piemiit nedaudziem :)
#4 2012-06-02 22:12 flame528: Cilvēkus tiešām nevajag dalīt :)),bet kas attiecas uz ekstrēmām situācijām,lielos vilcienos cilvēki tiešām rīkojas šādi.Tam ir arī izskaidrojums,vieniem asins plūsma smadzeņu virzienā palielinās,otriem pretēji- samazinās.
#5 2012-06-02 22:17 diaanna: Fiffuc! Es esmu gladiātors:)) Nepārprotami:) Jau N reizes ir pierādījies! Ja kas ,sauc mani :)))
#6 2012-06-02 22:18 Pipar_kuka: Gan jau, ka saskatījies MD House vai Greys anatomy. Topogrāfiski jāzina, kur veikt krikotomiju...ā, un vēl -negriež rīkli -svešķermenis nosprosto traheju (elpceļus).
Mamma bērnībā jaunāko māsu dažas reizes purināja aiz kājām. Beidzās laimīgi. #7 2012-06-02 22:22
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Glābējsilītes (50)
Jūsu domas un pārdomas. Kāpēc un kā bērns tur nonāk. Es nevarētu iedomaties ko tādu paveikt.
Vai ārlaulībā dzimušam bērnam būt tēva uzvārdā ir svarīgi? (35)
Nevienam vairs nav noslēpums, ka pēdējos gados Latvijā 50% bērnu dzimst ārlaulībā kaut reizēm vecāki dzīvo kopā jau ...
Ko dāvināt bērnam 5 gados? (15)
Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi? Dodamies ciemos, tāpēc pašiem nav pieredzes. Dāvana meitenītei. Esam ...
Bērns negrib iet uz skolu (34)
Ko darīt, ja bērns negrib iet uz skolu? Skolā viss it kā labi, labi skolotāji, draudzīgi bērni,labas ...
Izlaiduma scenārijs (8)
Vai tiešām visur Latvijā izlaidumi notiek pēc vienāda scenārija jau n - tos gadus? Varbūt kāds var padalīties iespaidos ... | ||||||||