FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
donsPedro2 dienasgrāmata
 Piektdiena 17-02-2012 10:31 3  16
vīns...

vīns...

Pēc laba vīna baudīšanas nākamajā dienā ir jājūtas tāpat kā pēc nakts ar lielisku sievieti - Tu jūties mazliet saguris, bet laimīgs!
vīns...
... palīdzība no attāluma...
citi ieraksti donsPedro2 d-grāmatā (~11)
Komentāri
UgunskuraKurinatajs: aha...un blakus guļ tā briesmīgā, pretīgā Ilzīte no pretējā dzīvokļa...
#1
2012-02-17 11:46
donsPedro2: nu gan Tev skarba pieredze :D
#2
2012-02-17 12:08
wolf_10: zini, ar gadiem jau akcenti mainās . . . tapēc, jā labs vīns ir kaut kas :)))
#3
2012-02-17 13:20
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko garšīgu gatavojat? (53)
Ko garšīgu gatavojat (izņemot griķus, manā mājā viņus neēd...)? Man patīk visu ko izmēģināt, bet ... no 5 receptēm ...
kāpēc nerūgst vīns? (13)
Pagājušā gadā ieliku vīnu, piemaisīju cukuru, pieliku vīna raugu un sanāca forš vīns. Šogad daru tāpat,bet nekas ...
Kāpēc skābētie gurķi stiepjas un palikuši glumi? (2)
Skābeju kā parasti - ieskābusus nolēju, uzvāriju, aplēju atkal, vāku virsū un vēsumā, bet dažas burkas palikušas ...
Mērce bez miltiem (13)
Kā pagatavot mērci bez miltiem? Pavāri restorānos kaut kā ar vīnu to brīnumu taisa...varbūt kādam ir pieredze?
Kur var nopirkt cūku aknas? (12)
Vai kāds nezina,kur var nopirkt cūku aknas? vai Rīgas centrāltirgū viņas var nopirkt?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅