![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Blaze: Nu jau ziņās var šo to izlasīt. Vispār labi turaas, nedomāju, ka tik ilgi novilks, bet sāk arī prātīgāk runāt par protestiem ar ēšanu. Paskaties Delfus.
#1 2009-12-07 17:25 barbarosa9: lapsiigaa, visu dienu bija par miilestiibu, da pucheem.Ko nekomentee?
Ja gribi mieru, izsleedz kompi, nervozaa tu muusu. #4 2009-12-07 17:36 lapsigaa: rabarbarosa, guleeju, jo liidz 7 am straadaaju! tev ir kaadi iebildumi,pret to,ka izveelos darbu,nevis beztolkshovu? :)
(C) Ja gribi mieru, izsleedz kompi, nervozaa tu muusu - skaraa ieteikums- aiztipinaat pie ex viira,kuram noteikti ir extra liidzeklji un paluugt nofinanseet shiis akcijas logjisko turpinaajumu! ak, nepiedaliisies viiruks? :) protams, neviens ar galvu domaajossh biznesmenis neies atbalstiit pashnaaviibu! #7 2009-12-07 17:46
Pārējos 19 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||