![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
perpetuum_mobile dienasgrāmata
Riitaausma: Es "Zaļo zemi" tā arī nespēju izlasīt, kā tiku līdz tiem dabas aprakstiem un braukšanu pāri tiltiem, tā tālāk i ne soli, bet, interesanti ir tas, ka stājoties augstskolā, par sacerējuma tēmu izvēlējos tieši šo darbu un veiksmīgi iestājos universitātē, jo sagatavošanas laikā pasniedzēja tik perfekti visu izstāstīja, ka man neradās nekādu problēmu uzrakstīt sacerējumu, pie tam vēl ar visādiem citātiem, un no tiem laikiem man ir spēja arī kaut ko sakarīgu uzrakstīt vēl šobaltdien:)
#1 2007-11-21 11:28 perpetuum_mobile: Videnē vairumu no obligātās literatūras nemaz nelasīju, izlasīju recenzijas, paskatījos bildes, sataisīju tām atbilstošu sejas izteiksmi un cepu augšā. Tīri veiksmīgi, dabūju deviņniekus un desmitniekus :))
Būtiskais - sejas izteiksme. Kāda tā, tādi arī raksti :))) #2 2007-11-21 11:32 Riitaausma:
Manā laikā tādus cipariņus nelika, mums pietika ar 4 un 5, bet vispār es, kaut arī m;acījos labi, bieži arī safunktierēju pati ko stāstīt, beigās skolotāja uzprasīja, vai esmu lasījusi, bet galu galā par "drosmi"ielika labu atzīmi:) #3 2007-11-21 11:36 perpetuum_mobile: Manai skolotājai atklāsme nāca tikai pirms gala eksāmena, kad pats pastāstīju, visa klase smējās. Literatūras eksāmenu tā arī neliku, tā vietā paņēmu ķīmijas :)))
#4 2007-11-21 11:41 Riitaausma: Man gan patika sacerējumu rakstīšana, lai gan skolotāja nezin kāpēc lika man tos rakstīt dzejas formā, bija kaut kā izdomājusi, ka es varu arī dzejot, vispār jau sanāca, skolas laikā to darīju arī un saņēmu piecniekus, bet kā skolu beidzu, tā arī dzejot beidzu. Interesanti pašai-kāpēc?:)
#5 2007-11-21 11:49
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||