|
Dienas skriešanā biju nonākusi uz Čaka ielas. Uzpūšot vējiņam bija jāpacīnās drusku ar kleitu kā Melānijai Trampai. Gāju augstpapēžu kurpēs ar paceltu galvu. Tas nekas, ka vietās, kur nebija asfalts, papēži grima uzbērumā. Pāri ... lasīt tālāk |
|
No cikiem sākas "vakara plāns"? Man laikam vajag "dienas plānu". Gribu aiziet uz zooloģisko dārzu. Apskatīt ēzeli, jaguāru, lauvu un polārlapsu. Lai zinātu, ko meklēt un uz ko cerēt. Nebūšu dusmīga, apvainojusies un greizsirdīga, ja ... lasīt tālāk |
|
Izbrīnā iepletu acis. Tikai 6439 km līdz Otavai! Un, toreiz, izsvītroju no piecgades plāna pārcelšanos uz Kanādu. Nē, man vajag tālāk. Došos uz Austrāliju līdz Kanberai vismaz 15325 km. Drusku tālāk. Un atkal visi mani sāka atrunāt. ... lasīt tālāk |
|
Arī manā vecumā var būt kaut kas neizmēģināts. Nolēmu izmēģināt vienu no savām seksuālām fantāzijām. Tādu pavisam nevainīgu "sekss pa telefonu". Es jau tajā vecumā ka uz manīm pat neskatās uz randiņiem neaicina. Vispār izgājusi no aprites. Kāds ... lasīt tālāk |
|
No rīta dzerot tēju, pārdomāju dienas darāmos darbus. Drusku arī jāpasapņo, ko tādu neikdienišķu gribētu vakarā. Varētu ar kādu pasēdēt krastmalā, tāpat vien parunāt. Gribētu sajust sajūtu, ka kāds manas plaukstas saņem savējās un pasilda. ... lasīt tālāk |
|
|
|
Pamodos piecos no rīta. Griezos uz otriem sāniem un tad es To pamanīju. Skaidrajās zilajās debesīs lielu dzeltenu bumbu. Likās ka tas ir ļoti tuvu. Tikai jāpaiet pāris kilometri, jāpakāpjas drusku augstāk un būs ar roku sasnedzams. Tad es ... lasīt tālāk |
|
Iekrita pastkastē vēstule ar foto. Rakstīts bija vairāk kā viens vārds. Četri teikumi ar norādi, lai savu vārstuli paturu ciet. Fotogrāfijā bija tas tur uz pussešiem, ne tā vienkārši nofotogrāfēts, bet ar izdomu. Biju pārsteigta. ... lasīt tālāk |
|
Šorīt knapi paspēju atlidot mājās, kā biju pa logu iekšā tā uzreiz parādījās rīta gaisma. Pagājušo nakti apmeklēju svarīgāko gada sabatu. No koronavīrusa nevajadzēja baidīties. Ja kādai tas ir, bija tas jāatstāj mājās. ... lasīt tālāk |
|
Mana iela palikusi tukša un klusa. Pat jāpriecājas ieraugot melnu kaķi. Vismaz, kāda dzīva radība.
|
Klusa, mierīga diena. Pat neviens nezvana. Darbs raiti rit uz priekšu. Nu nevar būt tik mierīgi un ideāli. Tādēļ, divos naktī jāieiet vannas istabā un jāsaklausa, ka kaut kur pil ūdens. (Tā iet, ja laicīgi neiet gulēt.) Atradu vainīgo ... lasīt tālāk |
|
Šajā laikā kā par apzinīgu nodokļu maksātāju valsts par mani rūpējas. Neesmu ne pabalstu saņēmēju sarakstā, ne testēšanas algoritmā, kuri var nodot valsts atmaksātas analīzes uz koronavīrusu. Jau sākumā VIDs personīgi pabrīdināja, ... lasīt tālāk |
|
|
|
Manus sapņus pat sapņu tulkam nav iespējams iztulkot. Nē, nu kaut ko jau var. Gulēt eju ar ziņkāri, ko tad atkal nosapņošu. Par laimi man nav sliktie sapņi. Tikai patīkami, reizēm palidinos, eju pa ziedu lauku, visapkār skaista ... lasīt tālāk |
|
Kamēr, putni šiverējās pa būrīti, nolēmu atmīnēt lustru. Uzliku aizsargbrilles un sāku atmīnēšanu. Uzreiz mani ar kaujas saucieniem ielenca divas lidmašīnas. Nepietika, ka ķērdami man apkārt lidoja, vēl ar saviem mazajiem ... lasīt tālāk |
|
Katram mums bērnībā vecāki kaut ko ir aizlieguši vai mēģinājuši uzlikt mājas arestu. Tiklīdz valstī izsludināja ārkārtējo situāciju, uzlikām vecākiem mājas arestu. Atļāvām tikai pa pagalmu pastaigāt, lidz sētai aiziet. Saziņa notiek ... lasīt tālāk |
|
Pāri pusnaktī atskan telefona zvans. Precīzāk tūlīt jau sāksies otrā nakts stunda. Saausos vai tiešām zvana. Dodoties to paņemt, galvā ieskrien doma, lai kāds būtu kļūdījies. Tie vēlie zvani var būt ne tie patikamie ar sliktām ziņām. ... lasīt tālāk |
|
Beigšu īdēt, sīkt un dīkt. Teikšu kā ir. Gribu to vēl neatrasto. Tādēļ būs man jāsāk meklēt. Mani nemeklējiet, esmu aizgājusi meklējumā.
|
|
|
|
Veikalā starp plauktiem reizēm jau vietas ir tik pusotram cilvēkam. Man jau šķiet, ka tajā situācijā es biju vainīga. Tā kā viņš bija krietni garāks par mani un, reizēm, no augšas labāk redzams. Jātic būs viņam. Paņēmusi no ... lasīt tālāk |
| Šī ir atbilde uz ierakstu "bezmiegs, tumsa, nakc" |
|
Nevaru aizmigt sega pa siltu un spilvens pa cietu. Paņemu telefonu un ieskatos internetā. Palasu ziņas un kaut ko no izklaides. Ieeju oho.lv. Izrādas neesmu viena, kura cīnās ar bezmiegu. Laikam būs jāceļas, tāpat pēc pāris stundām tas būs ... lasīt tālāk |
|
Nu ko! Disko bumba piekarināta pie griestiem un ballīte var sākties.
|
|
Nevarēju pēdējo gada darba dienu nostrādāt normāli. Iespiedu pirkstus. Pat nezināju, ka tur var iespiest. Drusku kaut kas pajuka un ieklampējās. Sajutu sāpes. Sapratu, vienkārši var atbrīvot, bet neērta poza un ātrumā nevaru izdarīt, spēka ... lasīt tālāk |
|
|