|
30.augusts 2008 11:04
...vakar tā pavēlāk nāca ziņa, ka tas bērna slepkavnieks saitēm siets!! Tak jau mierīgāk tāspuses ļaudīm. Lasu komentus un...cik nežēlīgi sadistiski esam iekšēji kļuvuši! Saslēpuši asinskāri, tak jau katrs esam šāds pats potenciālais ... lasīt tālāk |
|
...skaties, dēls!....tas tur...baltais...un tādu ir daudz!...paliekam nenovērtēti... |
|
...nu kā jums tās krievu izpausmes Džordžijā?...aizstāvēt savus tautiešus(?) ar tankiem? Rādās- kā divus pirkstus apčurāt- un viņi ir te...savējos aizstāvēt...i petuks neiedziedāsies!! Pleskavas desantnieki tik tuvu... NATO?....Ak, jā- ... lasīt tālāk |
|
....lai nu kā tā nedēļa pavilkusies, bet organiski prasās putekļus nogremdēt!...Visa bijis pietiekami, lai atslābinātu domas. Jaunai nedēļai. |
|
...mēli aiz zobiem jau neturēšu: pakaļā tos visus darbonīšus, kas atbildīgi par sab. transp. biļešu nodrošināšanu kioskos!!! Pakaļā! Nu nav viņu tur kioskos!!! Tātad: maxājam 50 santavo vai ļepatojam zaķiski...Labu dzīvošanu Rīgas ... lasīt tālāk |
|
|
|
6.augusts 2008 18:55
...vien fočiņš paspēj mirkļus zīmēt...Nupat to gana daudz krājas, jo viss notiek! Tepat ap mums...Mijas nakts ar dienu, vai, pareizāk sakot, kad citi mostas- eju slīpi...Cik nu vien tās nedaudzās stundiņas dotas. Pat paspēju aizskriet nobalsot, bet ... lasīt tālāk |
|
...vakar pusnakts stundā vēlā burziņš bija Liepājā... Meitenes uz tusu gāja...puiši alu sevī apglabāja... |
|
31.jūlijs 2008 14:04
...gan lielie kuģi Rīgas ūdeņos stāv...gan mazie kuģi ļaujas spogulēties ūdensklajā...Varbūt viļņus izbaudīt?... |
|
...neticīgajiem!...Izpratnei!.. |
|
...ir jau labi pagozēties ūdensmalā, iemalkot vīnu...Tomēr- cūkas paliek cūkas! Izbēra savas pudeles mazliet aiz niedrāja ar visu plīstošo stiklu šķindu...Bolderājas vietējās....A es, stulbenis, savas 2 tukšās alusbundžiņas līdz ... lasīt tālāk |
|
|
|
21.jūlijs 2008 14:03
...tā nu viņi tur stumdījās...ūdenī...visiem redzot. Nu jāuzvelk atkal biksiņas...un aidā! krastā sildīties... |
|
17.jūlijs 2008 18:08
...kad es nācu, viņš jau bija zem ūdens!...Bauskā festivāla laikā...Stulbākais tas, ka klāt esošie neko nedarīja!! Viens ambāls ar baigo kačāto būdu mierīgi ģērbās pēc peldes tiešā tuvumā...Nu varēja taču kaut ko iesākt, lai ... lasīt tālāk |
|
10.jūlijs 2008 13:00
...diena saulaina un jauka...došos ārēs pabraukāt!... |
|
...laiks tāds siltāks iegriezies. Vai ņemam lielo Premium...vai pāris mazos kausiņus?... |
|
21.maijs 2008 16:04
...te kāda kundzīte bija dzīvojusi Guernsejas salā, Anglijā. Varbūt pasitam klaču šajā sakarā? Nevaru vairs Jūs pamanīt te. |
|
20.maijs 2008 17:34
...info neticīgajiem: Es nelieku aizpērnās bildes, kā daudzi še esošie!!!!!!! |
|
...nav mums to naftas krānu Latvijā!! Toties rapsis dzeltens jo dzeltens...Tad jau i cepšanai i braukšanai tiks!!!! |
|
12.maijs 2008 23:25
....it kā zināms vecis viņš. Ar autišiem ņemas...pa radio uzstājas...sevi reklamē...Tagad cita veida reklāmu klāstīšu. Par viņu. Vienvakar nācās piekārt piekabi nakts braucienam. Nedeg kāda spuldzīte- ... lasīt tālāk |
|
|
|
6.maijs 2008 14:44
...par to Centi...Nu to galveno efektologu- liekas, ka pārcenties tas Centis: diļļu trīs lakstiņi no Ezerkauliņiem MAXIMĀ...Ls,- 0,79!!!!! Pilnīgs sviests Latvijai!!! Garantēti!!!! |
|
...skrien dienas steigā nenormālā...Te tur, kur ātrāk zaļo viss, te atkal citur esi. Plaukst maijs savā krāšņumā, priecēdams mūs visus ar reibinošajām ziedu smaržām! Tomēr redzētais liek arī vilties. Un redzējuma ... lasīt tālāk |