FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

lazdarr dienasgrāmata

30.augusts 2008 11:04 
 ...vakar tā pavēlāk nāca ziņa, ka tas bērna slepkavnieks saitēm siets!! Tak jau mierīgāk tāspuses ļaudīm. Lasu komentus un...cik nežēlīgi sadistiski esam iekšēji kļuvuši! Saslēpuši asinskāri, tak jau katrs esam šāds pats potenciālais ... lasīt tālāk
22.augusts 2008 15:23  (labots 22-08-2008 15:23)
    ...skaties, dēls!....tas tur...baltais...un tādu ir daudz!...paliekam nenovērtēti...
18.augusts 2008 19:04  (labots 21-08-2008 17:16)
  ...nu kā jums tās krievu izpausmes Džordžijā?...aizstāvēt savus tautiešus(?) ar tankiem? Rādās- kā divus pirkstus apčurāt- un viņi ir te...savējos aizstāvēt...i petuks neiedziedāsies!! Pleskavas desantnieki tik tuvu... NATO?....Ak, jā- ... lasīt tālāk
10.augusts 2008 19:30  (labots 10-08-2008 19:31)
   ....lai nu kā tā nedēļa pavilkusies, bet organiski prasās putekļus nogremdēt!...Visa bijis pietiekami, lai atslābinātu domas. Jaunai nedēļai.
8.augusts 2008 13:56  (labots 08-08-2008 13:57)

   ...mēli aiz zobiem jau neturēšu: pakaļā tos visus darbonīšus, kas atbildīgi par sab. transp. biļešu nodrošināšanu kioskos!!! Pakaļā! Nu nav viņu tur kioskos!!! Tātad: maxājam 50 santavo vai ļepatojam zaķiski...Labu dzīvošanu Rīgas ... lasīt tālāk

6.augusts 2008 18:55 
...vien fočiņš paspēj mirkļus zīmēt...Nupat to gana daudz krājas, jo viss notiek! Tepat ap mums...Mijas nakts ar dienu, vai, pareizāk sakot, kad citi mostas- eju slīpi...Cik nu vien tās nedaudzās stundiņas dotas. Pat paspēju aizskriet nobalsot, bet ... lasīt tālāk
31.jūlijs 2008 14:25  (labots 31-07-2008 14:27)
  ...vakar pusnakts stundā vēlā burziņš  bija Liepājā... Meitenes uz tusu gāja...puiši alu sevī apglabāja...
31.jūlijs 2008 14:04 
...gan lielie kuģi Rīgas ūdeņos stāv...gan mazie kuģi ļaujas spogulēties ūdensklajā...Varbūt viļņus izbaudīt?...
21.jūlijs 2008 14:36  (labots 21-07-2008 14:36)
  ...neticīgajiem!...Izpratnei!..
21.jūlijs 2008 14:07  (labots 21-07-2008 14:09)
  ...ir jau labi pagozēties ūdensmalā, iemalkot vīnu...Tomēr- cūkas paliek cūkas! Izbēra savas pudeles mazliet aiz niedrāja ar visu plīstošo stiklu šķindu...Bolderājas vietējās....A es, stulbenis, savas 2 tukšās alusbundžiņas līdz ... lasīt tālāk
21.jūlijs 2008 14:03 
   ...tā nu viņi tur stumdījās...ūdenī...visiem redzot. Nu jāuzvelk atkal biksiņas...un aidā! krastā sildīties...
17.jūlijs 2008 18:08 
     ...kad es nācu, viņš jau bija zem ūdens!...Bauskā festivāla laikā...Stulbākais tas, ka klāt esošie neko nedarīja!! Viens ambāls ar baigo kačāto būdu mierīgi ģērbās pēc peldes tiešā tuvumā...Nu varēja taču kaut ko iesākt, lai ... lasīt tālāk
10.jūlijs 2008 13:00 
  ...diena saulaina un jauka...došos ārēs pabraukāt!...
28.maijs 2008 16:38  (labots 28-05-2008 16:39)
...laiks tāds siltāks iegriezies. Vai ņemam lielo Premium...vai pāris mazos kausiņus?...
21.maijs 2008 16:04 
   ...te kāda kundzīte bija dzīvojusi Guernsejas salā, Anglijā.  Varbūt pasitam klaču šajā sakarā? Nevaru vairs Jūs pamanīt te.
20.maijs 2008 17:34 
   ...info neticīgajiem: Es nelieku aizpērnās bildes, kā daudzi še esošie!!!!!!!
17.maijs 2008 23:35  (labots 17-05-2008 23:36)
      ...nav mums to naftas krānu Latvijā!! Toties rapsis dzeltens jo dzeltens...Tad jau i cepšanai i braukšanai tiks!!!!
12.maijs 2008 23:25 
         ....it kā zināms vecis viņš. Ar autišiem ņemas...pa radio uzstājas...sevi reklamē...Tagad cita veida reklāmu klāstīšu. Par viņu. Vienvakar nācās piekārt piekabi nakts braucienam. Nedeg kāda spuldzīte- ... lasīt tālāk
6.maijs 2008 14:44 
     ...par to Centi...Nu to galveno efektologu- liekas, ka pārcenties tas Centis: diļļu trīs lakstiņi no Ezerkauliņiem  MAXIMĀ...Ls,- 0,79!!!!! Pilnīgs sviests Latvijai!!! Garantēti!!!!
6.maijs 2008 11:09  (labots 06-05-2008 17:17)
     ...skrien dienas steigā nenormālā...Te tur, kur ātrāk zaļo viss, te atkal citur esi. Plaukst maijs savā krāšņumā, priecēdams mūs visus ar reibinošajām ziedu smaržām! Tomēr redzētais liek arī vilties. Un redzējuma ... lasīt tālāk
<< iepriekšējās  30.lapa no ~32 nākamās >>

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅