|
Jauka ballīte plaša loka klātesošajiem šlāgercienītājiem. Salūtmirklis. |
|
....bija patīkami raudzīties dabas gleznojumā- vakardienas saulrieta laikā...vienreizējās mākoņgaismu spēles sarkan- zilajās debesīs....Nu nebija iespēju to iefiksēt fočiņā...piedodiet! Varbūt redzējums bija tikai no manas atrašanās vietas baudāms- ... lasīt tālāk |
|
|
|
Neko jau- pats par sevi darbīgumā vērtējams- tikai ko viņš dara...ja man pēc viņa padarīta darbiņa ir jāiet un jālikvidē netīkamais man??...cik var atkārtot vienu un to pašu no agra pavasara līdz vēlam rudenim....Izlēmu: + 1 manā kontā... |
|
14.aprīlis 2012 15:47
AutoNews.lv Eiropas Komisija iestājas pret nevajadzīgu slogu, reģistrējot transportlīdzekli citā dalībvalstī. |
|
.....ložņājot pa pūralādi uzrakos uz šo....Hawaiian Lomi Lomi Massage MUSIC....atslodzei patīk... |
|
...jāpagaida kāds laiciņš...nez kas iznāks no tās zelta oliņas?... |
|
...alkohols, alkohols nāk!! Robežai sietu uzlika, tagad aktivizējušies pašmāju darbonīši...uzplaukst pašbrūvētā rūpali..Laikam nāksies arī man ko darīt lietaslabā...Latgolā šmakovka, viduslatviešiem jārīko referendums par dzidrāko nosaukumu... |
|
...esot sācies pavasaris- šorīt zeme skaisti balta...laiks angļu tējai... |
|
...nez, kā to lai izklāsta?...situāciju, ka viena sieviete prasa informāciju no citas sievietes par attiecībām ar kādu vīrieti?...Vai vistukūts oho! tiešām smird? |
|
|
|
...sieviešdienas svinības....laikam aizrāvāmies...gāja jau karsti...Kur nu katrs atlaidies atpūsties.. |
|
....eh, urbān, eh austiņ...esam pilnīgā fukingā... referendums..vai vajadzēja sākt?...Ko darīsim, kad galva apskaidrosies?.... |
|
Eu, veči...iesim mājās...liekas, esam aizsēdējušies...Tevi Anniņ arī vīrs meklēs ....bet tusiņš bija foršs.... |
|
|
|
5.septembris 2011 12:09
...aiziet dienas, paiet gadi, katram savi dzīvesceļi......Sanācām nedēļas nogalē kopā- 1971.- ajā Saulkrastu vsk. beigušie...nu jau apaļāks tas cipars kļūst- pirms 40... |
|
5.septembris 2011 11:52
...sakārojās būt mājās. Paliec sveika Anglija, man patīk vietējā jūrmala. Nemaz sliktāka par Braitonas zilajiem ūdeņiem un saulrietu. |
|
....das Auto (this is not Wolksvagen) |
|
...tās vārnas nekad tālāk par Crawleju nelidos, lai kādi vēji arī pūstu. Vēl viena nedēļa un es pacelšos virs mākoņiem...kur saule....Neesmu taču vārna! |
|
...deg, mīlīši, deg tā angļu zeme....(skat. jaunāko info) Man arī piegriezās- gribu mājās.....atpūtīsos, tad atkal kur laidīšu....Tur...virs mākoņiem...ir saule!! |
|
|
|
Pietiekami ilgi drasēju pa Poundlandijas ceļiem, lai pavērojot secinātu- mēs Eiropā esam labāki a/vadītaji par šamējiem bremzēm uz katra stūra (apļa).Ko dod tā angļu license, ja viņi neprot iekļauties satiksmē, arī neizprot to....kur nu vēl kad 5 ... lasīt tālāk |
|
...satiksmes dalībnieces...Jādod ceļš. Weybridge, UK. |
|
....tikai neilgs mirklis, kā iegriezos ejā uz garāžām zem kāda nama, kad iesāņus varens blīkšķis un lido loriņi pa gaisu....Bet varēja taču manējā ieberzties....Ka tavu māti! UK vakar- foto no šofera vietas. |