|
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Joki, humors
Kerta
|
:)
Cilvēki paši meklē sev problēmas - neviens neliek viņiem izvēlēties garlaicīgu profesiju, precēt nemīlamu cilvēku vai vienkārši pirkt neērtas kurpes :)
14.novembris 2012 23:16
1 5 6
|
MartaKrist
|
Ko domā orgāni pēc ballītes :)
Smadzenes: Vai, cik slikti
Acis, verieties vaļā! Acis: Nu, atvērāmies. Palika vieglāk? Aknas: Palīgā, kur es esmu? Smadzenes: Kur, kur? Pagaidām vietā. Melnais humors: Bet drīz jūs izgriezīs, ha, ... lasīt vairāk
14.novembris 2012 17:59
2 44 4
|
sveshinieks
|
Reversi:)
Davinaatiem zobiem zirgos neskataas:))))
14.novembris 2012 12:08
0 -1
|
mademoiselle_coco
|
atjautības uzdevums
Vīrs mēnesī pelna 700 latus. Sieva tērē - 1000 latus. Jautājums - vai vīrs pazīst Ivaru?
13.novembris 2012 15:33
0 8 3
|
izjutito
|
Kā tikt pie asām izjūtām
Ierodas vīrietis pie psihoterapeita un sūdzas: - Dzīvē man viss it kā būtu labi, taču trūkst asu izjūtu. Kā lai tieku pie tām, turklāt pie labi daudz?
Ko tikai neesmu izmēģinājis - gan ar izpletni esmu lēcis, gan ... lasīt vairāk
12.novembris 2012 00:13
1 81 -1
|
veertiibas
|
Kādiem būtu jābūt tiem kuri māca cilvēkiem...
Dieva vārds auga augumā, un mācekļu skaits Jeruzālemē stipri pieauga, un liels pulks priesteru kļuva ticīgi. (Ap. d. 6:7) Ja priesteri tikai tad paliek ticīgi kad kaut kas notiek neparasts tad ko īsti tie māca cilvēkiem?
10.novembris 2012 14:56
2 6
|
iluuuzija
sieviete, 61
|
Laulības dzīvē viss ir kā grāmatvedībā, ...
Laulības dzīvē viss ir kā grāmatvedībā, tikai sievu vairāk interesē atskaites, vīru - akti. *** Ja tev liekas, ka esi iemīlējies līdz ausīm, apsēdies uz krēsla, dziļi ieelpo un padomājiet. Varbūt tev vienkārši gribas seksu! *** Šorīt ... lasīt vairāk
8.novembris 2012 14:04
5 112 9
|
|