FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

Mana dzīve

ceturdiena

Būt vai nebūt?

Būt vai nebūt laimīgai?

Bet varbūt tas jau zvaigznēs ierakstīts?

4.novembris 2017 13:31
11 34  
tool
vīrietis, 57

Potenciāla vizualizācija

Darbā grāmatvede indīgi atzīmēja, ka slikti izskatos.

Godīgi atbildēju, ka man bija vētraina nakts + rīts.

Viņas sejā atplauka piedodoši-saprotoši-līdzjūtīgs smaids: "Tavos gados?! Un vētraina nakts?! Nesmīdini..."

... lasīt vairāk
3.novembris 2017 14:17
20 300  
alejasvija

Re kā notiek!

Manai šefenei daudz naudas,

Bet tāpat dzirdu nemitīgas gaudas.

Man tā visa ir mazāk,

Bet laikam jūtos labāk,

Jo savā ģimenē rodu prieku

Un manējie vienmēr palīdzēs,

Kaut ar nieku!

31.oktobris 2017 23:04
0 10  
alejasvija

Pa īstam un pa smuko!

Vispirms liepa pie mājas

Apklāj ar lapām savas kājas,

Tad bērzs atvadu vēstules vasarai sūta.

Ziema laikam atkal būs grūta.

Tikai ozols spītīgi lēni raisa

Savas lapas , un kā atmiņas plivina gaisā.

31.oktobris 2017 22:21
0 6  
siikaa16
sieviete, 49

Ieslēdza

Vakar vajadzēja palikt ilgāk darbā. Paliku. Aizmirsa par mani. Ieslēdza. Kaut divas kolēģes teica, ka būšu ilgāk. Viena pat esot teikusi, kādas četras reizes.

Biju savu steidzamo darbu pabeigusi. Paskatījos pulkstenī, tūlīt pirmā ... lasīt vairāk

24.oktobris 2017 23:32
3 150  
Large

Gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr!


Viņa: "... Milie cilveki, sektanti, nu kaut vienu atklatu minusu, ar pamatojumu, jus variet ielikt vai ne? :D Tacu neesiet tik glevi, ibio" * 2017-10-23 13:43

Es: " Neesmu sektants, bet mīļš cilvēks gan esmu.
/pievieno ... lasīt vairāk

23.oktobris 2017 17:20
32 83  
siikaa16
sieviete, 49

Reizēm klusēju

Reti, bet ir reizes, kad paklusēju. Citiem labāk sanāk izteikties.

https://www.youtube.com/watch?v=LBKuHpJprVI

22.oktobris 2017 23:14
0 26
Peteris29

Dvēseles stāvoklis.

Šnabi nedzeru, bet velk uz sievietēm un mordaboju.

Laikam esmu krievs.

21.oktobris 2017 19:45
16 60  
Liigucis

Sveiciens no 988

Jus man esat apnikusi
Visi stulbi palikusi
Oho jau ir panicis
Kazam tas ir palicis :D

Kazas tik vien zeli blej
Neko vairak neiespej
Moderiti talka sauc
Lai tas Cipars projam brauc :D

Veca kaza skali ... lasīt vairāk

18.oktobris 2017 12:16
3 68  
<< iepriekšējās  215.lapa no ~694 nākamās >>

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅