|
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Mana dzīve
siikaa16
sieviete, 49
|
Varianti
Piektdienas vakarpusē. Veikalā pie kases aiz manīm savus pirkumus izlika pensijas vecuma sieviete. Paskatījos uz tiem, vairāki aliņi, kaut kāda graužamā paka un arī normālā pārtika. Samaksājusi par saviem pirkumiem, sāku tos likt maisiņā. ... lasīt vairāk
26.novembris 2018 23:06
4 85 4
|
tante_bante
|
Mainām tēmu?
Ir daži dienasgrāmatu lasītāju viedokļi, es rakstot nepareizi dienasgrāmatu, tad vēl kaut ko rakstīja par manis aprakstīto tēmu neaktualitāti Piedāvāju tēmu: Laukskolas arheoloģisko izrakumu nozīmi vidusskolnieku un augstskolu studentu ... lasīt vairāk
26.novembris 2018 22:38
7 134 -1
|
tante_bante
|
Es tevi pametu, jo tu nesporto un rīt jau kļūsi resna
paldies visiem komentāristiem, prieks par pozitīvajiem un ne tik pozitīvajiem komentāriem Vasarā bij īslaicīgs romāns (nu labi, pusgadu ilgs romāns), kas man atnesa jaunus piedzīvojumus. Nu nebija jau lielā mīlestība, bet vismaz likās ... lasīt vairāk
25.novembris 2018 23:24
12 246 9
|
Lapsa18
sieviete, 67
|
nevari dzīvot ,kā agrāk
Varbūt mēs dažreiz domājam, ka rīkojamies pareizi un pieņemam lēmumus, kuri izmaina pilnībā mūsu dzīvi. Tikai ne vienmēr mūsu pieņemtie lēmumi izrādās pareizi. Paiet laiks , bet vairs neko nevar izmainīt, un tu saproti , ka jaunajā dzīvē ... lasīt vairāk
25.novembris 2018 21:30
2 52 5
|
tante_bante
|
Vīrietis dienā
Stāsts iz neseniem piedzīvojumiem Sēžu Cafe pusdienlaikā un man ir 2stundu brīvs laiks, kuru nolemju veltīt arī oho. 10 min laikā 3 seksa piedāvājumi. Acs pat sāka raustīties aiz prieka. O jauna tēma dienasgrāmatai. Sēžam darbā un ... lasīt vairāk
25.novembris 2018 00:23
13 221 1
|
siikaa16
sieviete, 49
|
Sazvērniecība
Vakardien no rīta kā sazvērējušies pret mani. Zvanīja visi četri modinātāji vienā laikā, kaut uzlikti ar vairāku minūšu atstarpi. Miegs pēc tādas sazvērniecības rīcības vairs nenāca. Nesanāca nekāds "vēl drusku pagulēšu". ... lasīt vairāk
24.novembris 2018 23:13
0 41 1
|
sauljuks
sieviete, 49
|
kakao
Vajag tak 20 minūtes pirms veikala slēgšanas saprast, ka no rīta brokastīs ļoti gribēšu kakao! Tādu mājās gatavotu, ar medu nevis cukuru, karstu pienu nevis ūdeni, pa virsu mazos maršmeloviņus... Zibenīgi ... lasīt vairāk
23.novembris 2018 22:14
22 73 10
|
|