|
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Mana dzīve
Lapsa18
sieviete, 67
|
kad ir labi....NO mana arhīva.
Káds ienák.Sunene nerej, tàtad savèjais.Ar acu kaktiņiem viņu redzu, bet izliekos, ka cītīgi rakstu. Aukstas rokas apskauj mani , un es saņemu ledainu buću.Es nodrebinos, bet , redzot viņa laimīgo seju, ... lasīt vairāk
18.decembris 2020 20:14
2 38
|
Eduards74
|
8. Hanukka!
Sveiciens visiem gaišajos Hanukka svētkos! Iedegsim pēdējo svecīti kopā.
18.decembris 2020 19:04
4 33 3
|
Dezyree
|
Dzīvojiet lietderīgi!!!
Dzīve ir īsa, neizniekojiet to, pavadiet laiku saturīgi - sēdiet cik vien bieži un ilgi spējat oho, kasoties un strīdoties ar jums pilnīgi svešiem cilvēkiem! :))))
18.decembris 2020 11:56
4 39 9
|
siikaa16
sieviete, 49
|
Neīstenojās plāns.
Tuvojas svētki. Nu, nevaru pieļaut, kad Ziemassvētki gadā vairāk kā sekss. Laika daudz nav atlicis. Tādēļ tiklīdz man uzrakstīja vīrietis ar nerātnīgu niku, ķēros pie lietas. Steidzīgi rakstīju, "Sēdēju un gaidīju, kad uzrakstīsi. Pēc tam ... lasīt vairāk
12.decembris 2020 02:55
4 159 16
|
siikaa16
sieviete, 49
|
Putni, mani mīļie putni!
Putni nosēdušies uz būrīša jautri čivina. Es jau arī gribu ar viņiem parunāt. Kaut esmu viņu bariņā uzņemta, tomēr labāk viņi mani redz no attāluma. Pieeju pie būra, sāku ar viņiem sarunāties. Meitene pēc dažiem vārdiem paceļas ... lasīt vairāk
5.decembris 2020 02:24
4 69 24
|
|