|
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Mana dzīve
hjuumans
vīrietis, 51
|
vēl par kovidu
lasīju daudz, vēl jo vairāk gribēju saprast, kas notiek, kā un kāpēc. uzrakstīšu manus secinājumus no pieredzes un izlasītā. tie nav domāti kā ieteikumi vai pamācības. tikai pārdomas un neliela pieredze. maskas. ja tās netiek ... lasīt vairāk
29.decembris 2020 13:56
8 79
|
hjuumans
vīrietis, 51
|
uzšķaudu kovidam
visi mājinieki kovidā. vienam bija vidējas pakāpes simptomi - kleps un temp. pēc īsa brīža kovids pozitīvs visiem. bet pārējiem trim 0 simptomu. nu, gandrīz nulle. ja neskaita rīta iesnas un 37 temp ik pa brīdim. man? es šķaudu. ... lasīt vairāk
26.decembris 2020 08:44
2 85
|
siikaa16
sieviete, 49
|
Reizēm
Reizēm es sev jautāju, vai spētu viņu vēlreiz iemīlēt? Nē, bet gribētu. youtube.com/watch?v=52nfjRzIaj8
26.decembris 2020 01:50
0 25
|
JurisK
vīrietis, 76
|
Augstākais
Kārtējo reizi Ziemassvētki Norvēģijā, Tromsē. Tāda dzīve, būšu jau aizmirsis, kā garšo speķa pīrāgi ar skuju un svecīšu dūmu piegaršu, kad vēderu spiež zirņi un pupas! Un kā ož salaveča bārda, kad sanāk atrauga no trīs ... lasīt vairāk
24.decembris 2020 21:19
5 88 9
|
Closing_Time
vīrietis, 55
|
Vēlējums Jums un man arī
Sēdot pie pārpilna galda Neaizmirst Maizes un ūdens garšu. Ejot uz baznīcu Neaizmirst, Ka ar pārpilnu vēderu Nevajag Dievam lūgt veselību. Liekoties gultā Apzināties, ... lasīt vairāk
23.decembris 2020 21:50
13 82 6
|
Eduards74
|
Zinātniskais grāds.
To ka tagad man ir daudz brīva laika jūs jau būsiet ievērojuši. Situācija valstī to nosaka. Papētot izcilāko personu dzīves un sasniegumu aprakstu, neviļus nācu pie secinājuma, lasīt vairāk
22.decembris 2020 18:59
8 110 3
|
Eduards74
|
Pradas somiņa.
Atrodoties pašizolācijā dienas velkas lēni. Nekas neatliek, kā pavadīt dienu pie loga un vērot ainiņas. Vakarpusē, vel pirms pieciem pēcpsdienā, pie stūra veikala uzradās interesants pilsonis. Par to, ka viņš ir pilsonis ... lasīt vairāk
21.decembris 2020 17:33
23 130 3
|
Lapsa18
sieviete, 67
|
...izjūtu pasaulē(no mana arhīva)
Bija neparasta ziema .Sniega bija negaidīti daudz. Sagaidījām Jauno gadu un bija jābrauc mājās.Ceļā mums bija jāpavada 4stundas, jāšķērso daļu no Latvijas. Sniga un sniga , sniga un sniga. Bija ceļa posmi , kad ... lasīt vairāk
20.decembris 2020 21:36
6 43 3
|
|