![]() | |||
|
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Wintere dienasgrāmata
DanaL: Esmu gadu "jaunāka". Tobrīd kolorītākie un man interesantākie tēli bija Deisa un Torpedo. Vēl RiksXXX un vēl daži ar oriģināliem, ne no žurnāliem sagrābstītiem, "nepareiziem" viedokļiem.
Dāmu razborkas gāja vaļā - kaut kādas vinetas, panteras... Neatceros vai villojās savā starpā vai ar ārējiem ienaidniekiem, bet karsti bija #1 2026-06-27 21:54 Wintere: Re kā. Man arī tolaik daudz kas paslīdējis garām. Vai vienkārši neatceros, vienīgais ko atceros, ka lapsa regulāri lika "atbilde uz ierakstu", man tas nepatika, vienreiz nodzēsu ierakstu un ieliku par jaunu, lai neatbilst viņas norādītajam ierakstam uz ko atbilde :DDDD Bet nu tā jau laikam ir, ka katram tā prizma ir cita un katrs redz ko citu, kas nu kuram šķiet interesants. Atceros, ka savā pirmā ietakstā ieliku kādu dzejolīti ar lieliem burtiem un man laipni paskaidroja, ka tas nozīmē kliegšanu. Gandrīz tāds kā atmiņu vakars sanāca.
#2 2026-06-27 22:34 988: Dazi "izdzivojusi" lidz musdienam. Debru "aizkeru" covid laika. Kolorits Rolling Stones fans. Stabils, nemainigs niks ir kapitals, ja velies iesaistities diskusijas. Uz jaunizceptiem nikiem vienmer skatos ar aizdomam, kurs operators atkal uzdarbojas. Un divaina karta starp viniem ir ari viriesi 🙄
#3 2026-06-27 22:39 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||