FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
VECA_PIEPE dienasgrāmata
 Ceturtdiena 25-06-2026 17:40 7  11

"Wott, nu reāli-

nav nekā, ko uzrakstīt, ...bet kaut kas ir jāraksta! :

Jāņu rītu sagaidīju ar visāda veida garīgo traucējumu pārdomām, kas manā skatījumā, kā manas personiskās atklāsmes ir ierasti piemērotas šī iepazīšanās saita formātam - citu pārdomu man nav.

Svētku traukus - vienu šķīvi un vienu dakšiņu, kā arī vienu tukšu plastmasas kefīra pudeli, ar lielām mokām sevi piespiedu nomazgāt jau vakar. Vakar iekūru dārzā ugunskuru, lai kaimiņi deguma smaku saoduši, padomātu, ka esmu baigi aktīvi Līgojusi. Ugunskurā sadedzināju pārīti veco dārza dakšu un grābekļu kātu - jo mazāks to skaits mētājas dārzā, jo lielākas izredzes uz tiem neuzkāpt! Sārtam piemetu divas malkas pagales, tā sadedzinot aizpērnā gada cauros gumijniekus, ...lai kaimiņienes nāss ievelk arī degošas gumijas smaķeli -

tjipo, it kā Papardgrēkā krītot, es ugunskura sārtā būtu nokurinājusi Mūsciema krutākajam kombainierim piederošā autiņa visas četras riepas.

Man patīk šīs brīvdienas - virinu ledusskapi un iztīru to no pārpalikumiem, tā dien` un nakt` nonstopā ēdu pie datora pieplakusi un savus pokemonus šī iepazīšanās saita publikācijās virtuāli lutinu.

Šoreiz, kaut kā baigi dīvaini neierasti - no manu pokemonu virtuālajām aktivitātēm vakarā jutos tā nogurusi, ka domāju tikai par gulēšanu, ...bet nespēju aizmigt, jo vajadzēja kaut ko atkal savā DG publiski uzrakstīt, lai arī nebija nekā, ko rakstīt!

Nez`vai kādu no virtuāļiem ^ tas interesē, ...neskaitot neadekvāto skotu Sēni, kura nekad nav bijusi slinka par manu garīgo traucējumu pārdomām publiski izņirgāties?! -

Sēnes dēļ es esmu gatava uz to - mazohisms man sagādā baudu, ... tas ir mans kaifs! "

* Spec. Dienasgrāmatiņai - Tava Jūlīte *

Piepis, aplīgodama Ohujiņa DG aktīvistu ...
citi ieraksti VECA_PIEPE d-grāmatā (~329)
Komentāri
9virs: sadod sadod wecajām nevariigajām pleksteem:))))
#1
2026-06-25 18:26
VECA_PIEPE: Nez´vai tās plekstes-Sārtvaidzītes, ir tik nevarīgas,...ja ir tik varīgas uzrakstīt tikai tad, ja nav pilnīgi nekā par ko rakstīt!? :D
(dziļdomīgi pakasa pakausi)
#5
2026-06-25 18:48
Egi: Tad jau Tu esi -SadoMazohiste ! :D
Kā reiz garstāstā "Fantastiskā sāga" rakstīja Harijs Harisons-->sadists attiecībā pret sevi ,lai iegūtu baudu no tā !

Man ar tad nāktos "iecept" kādu Līgo tematikas rakstu: Kā es strādāju naktsmaiņas,kad visi svin...
Bet...esmu slinks ...šonedēļ. :D
#2
2026-06-25 18:37
VECA_PIEPE: Nē, nē, Piepis ne mazo, bet ir sado! :D
#4
2026-06-25 18:43
988: Skotija seras? ⚽
Par temu neko komentet nevaru. Nezinu no kurienes aug kajas tadai abpusejai nepatikai. Kura, noprotu, aizsakusies ilgi pirms es vispar uzzinaju par tik briniskigu plapu lapu ka oho 🙄
#3
2026-06-25 18:38
VECA_PIEPE: Brāl, šī tēma DG ir aktuāla bijusi/ir/būs,...neatkarīgi no tā, cik ilgs ir ik katra Ohujiņa virtuāļa publiskās aktivitātes stāžs -

bez troļļiem un pokemoniem Ohujiņā iestātos garlaicība! :D
#7
2026-06-25 18:55
straume22: Ceturtdiena 25-06-2026 14:42 DG ieraksts:

„Neratnais dienasgrāmata”-Citēts.

Jūlītes sapnis un vakara lūgsna pirms miega,
koč arvarbūt plakstus nesaplakt:
“Ak mīļo Dieviņ!
Es atnācu pie Tevis, pēdējo reizi,
pa klusām ejot caur mirkļa pelniem.
Lai ieraudzītu Tevi, pēdējo reizi,
kā gaismu, kas vēl turas aiz rāmjiem
(atšķirībā no Piepītes).
Lai ieskatītos Tavās acīs, pēdējo reizi,
un saprastu, ko vairs nevar izteikt.
Tur stāvēja viss(Piepītis), ko nevaram salauzt,
un viss, ko mums jāmāk palaist(pa gaisu).
Pēdējo reizi, pēdējo reizi”
#6
2026-06-25 18:54
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅