![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
VECA_PIEPE dienasgrāmata
VECA_PIEPE: Nez´vai tās plekstes-Sārtvaidzītes, ir tik nevarīgas,...ja ir tik varīgas uzrakstīt tikai tad, ja nav pilnīgi nekā par ko rakstīt!? :D
(dziļdomīgi pakasa pakausi) #5 2026-06-25 18:48 Egi: Tad jau Tu esi -SadoMazohiste ! :D
Kā reiz garstāstā "Fantastiskā sāga" rakstīja Harijs Harisons-->sadists attiecībā pret sevi ,lai iegūtu baudu no tā ! Man ar tad nāktos "iecept" kādu Līgo tematikas rakstu: Kā es strādāju naktsmaiņas,kad visi svin... Bet...esmu slinks ...šonedēļ. :D #2 2026-06-25 18:37 988: Skotija seras? ⚽
Par temu neko komentet nevaru. Nezinu no kurienes aug kajas tadai abpusejai nepatikai. Kura, noprotu, aizsakusies ilgi pirms es vispar uzzinaju par tik briniskigu plapu lapu ka oho 🙄 #3 2026-06-25 18:38 VECA_PIEPE: Brāl, šī tēma DG ir aktuāla bijusi/ir/būs,...neatkarīgi no tā, cik ilgs ir ik katra Ohujiņa virtuāļa publiskās aktivitātes stāžs -
bez troļļiem un pokemoniem Ohujiņā iestātos garlaicība! :D #7 2026-06-25 18:55 straume22: Ceturtdiena 25-06-2026 14:42 DG ieraksts:
Neratnais dienasgrāmata-Citēts. Jūlītes sapnis un vakara lūgsna pirms miega, koč arvarbūt plakstus nesaplakt: Ak mīļo Dieviņ! Es atnācu pie Tevis, pēdējo reizi, pa klusām ejot caur mirkļa pelniem. Lai ieraudzītu Tevi, pēdējo reizi, kā gaismu, kas vēl turas aiz rāmjiem (atšķirībā no Piepītes). Lai ieskatītos Tavās acīs, pēdējo reizi, un saprastu, ko vairs nevar izteikt. Tur stāvēja viss(Piepītis), ko nevaram salauzt, un viss, ko mums jāmāk palaist(pa gaisu). Pēdējo reizi, pēdējo reizi #6 2026-06-25 18:54 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||