FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
egretta dienasgrāmata
 Ceturtdiena 30-04-2026 21:00 2  27

Džeza diena...

Mūzika ir mans dopings. Biļete uz koncertu ir vislabākā dāvana dzimšanas dienā! Vai te ir kāds jelgavnieks? Vai bijāt kāds uz Jelgavas Big Band un Rīgas Doma kora skolas gospeļkora koncertu šovakar? Tas bija tiiik spēcīgi, skanīgi un emocionāli pacilājoši! Iesaku, izcils skanējums gan korim, gan bigbendam. Ir to vērts, kam patīk tāda veida mūzika. Sanāca kā reklāma, bet varbūt kādam rodas interese? Saka, ka Bigbenda nākamais koncerts būs jau maija otrā pusē!

Vēl nav! Vēl nedzird! Gaidu ik dienu. ... Izrāde
citi ieraksti egretta d-grāmatā (~12)
Komentāri
Ruu: Vasrā Saulkrastos būs gadskārtējais Džeza festivāls. Tur arī mēdz būt jauki.
#1
2026-04-30 21:11
egretta: Paldies, jā, ir dzirdēts par Saulkrastiem.
#2
2026-04-30 21:40
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Disku atskaņotāji (49)
Vai kāds vispār lieto /pērk disku atskaņotājus? Skatos kādu pārnēsājamu disku atskaņotāju, mazu izmēros, un tādu, kuru ...
Prāta vētra (17)
Koncerts krāsains, iespaidīgs. Es atļaušos teikt the best vs iepriekšējiem. Bija gan jaunas, gan vecas dziesmas. Un ...
Filmas latviešu valodā (6)
gribēju pajautāt... filmas lv val, kur iespejams lejupladet? torrenti jau izsmelti paldies!
Graamata "Maniaks" (19)
Nesen izlaisiiju graamatu "Maniaks". Un taadas diivainas paardomas rodas. Tas cilveeks tak paliks lauzu atminjaa veel ...
Kādas atsauksmes par filmu "Eņģeļi un Dēmoni"? (14)
Eņģeļi un Dēmoni - kādas atsauksmes par filmu?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅