![]() | |||
|
|
Iepazīsties
130 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: Un te gribas noraadiit oho bljaveejiem.ka jaabuut pilsoniski aktiivam.jaaveelee.jaabalso utt
Nu ko apdirsaaties? Neredzat ka vara yzspljauj tauras viedoklim? Piemeeram siikaa.var saviem oapagailjiem maaciit nepiekreziit visu maaju.nejas nemainiisies. Tagad siikaa beigsi muldet suudus.ka jaabuut pilsoniski aktiivam?😃 Pashi redzat ka tautas viedoklis tiek uztverts kaa aitu bleeshana. Re kaa joprojaam taxista paarlieciiba par lietu kaartiibu latvijaa izradiijas patiesa. #1 2026-04-30 08:06 Sanija_: Laikam, jau to modulāro filtru novāca, jo ugunsdzēsēju mašīna bija iesprūdusi. Ko lai Tev. tracer, saka. ne vienmēr kaut ko var panākt un ne vienmēr tas notiek ātri. Reizēm tiešām grūti ir saprast tos cilvēkus, kuri it kā rīkojas mūsu visu interesēs, taču pilnīgi ignorē tās. Taču tas nenozīmē, ka ir jāklusē.
#2 2026-04-30 08:41 tracer: To kluci gan uzlika desit minuushu laikaa.
A novaakt reedz nevarot uzreiz 😃 Lai tie varbeshi nemuld.visu var ja grib un uzreiz. Bet redz nedrikst taytai piekaapties atzit kluudas savas.. Ras tik pieraada ko vara domaa par tautu..kaa biomassu no kyras nodoklus slaukt. Nu ko gribas maksaatat nodoklus ko? Lai martas kotello un visaaadas beaates joniites var lepni dziivot? Ja atbilde ir jaa.ja gribas maksaat nodoklus.. Tad taura nav ar pilnu rubli.noteikti😃 #4 2026-04-30 09:29 Reds: Kad komunisti tiek pie varas, tad viņi ātri vien sāk uzvesties tieši tā kā viņiem liekas buržuji dzīvo - ka tik kaut kā izčakarēt pārējos.
Lasīju komentārus - tur daži nožēlo tagad, ka par viņiem balsojuši - tā arī vajag tiem, kas neseko līdzi un nedomā par ko balso. Kāds aceras ko progresīvie solīja pirmsvēlēšanu kampaņā? Nu neskaitot "galvenais, lai Šlesers nav mērs.". #5 2026-04-30 10:29 tracer: Kluči esot novaakushi.bet uzlikusi ķieģeļi😃
Un maksas stāvvietas ieriikojushi.turklaat pat Grīziņkalna otras malas.pie dzelzceļa.kur varēja bezmaksas nolikt auto Tas ka vietējie brutāli piespiesti maksaat.auto tuvākajās apkārtnes nav kur nolikt. Nu vai nav maitas gabali? Atkal kaarteejais aitu slauciens. #6 2026-04-30 14:29 fargo: atkal tas trāceris, traci taisa...
ja nopietni, tad es kādu laiku strādāju tuvu RD augšai un tad bija tā, ka NEVIENS lēmums nav nejaušs, NEKAS nav tā pat vien. ja tur satiksme tiek slegta, meklē, kam tas izdevīgi, kas pelna, vai ir kādi plāni tālāk. kas tic nejaušībām, balso kā jau lemnigi, vai kā vietējā sešu stulbeņu kompānija. visiem šiem lēmumiem apakšā ir ļoti konkretas intereses. #7 2026-04-30 14:40
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Valsts valoda un iebraucēji (33)
Cik stulbi ir tie tā sauktie Latvijas iedzīvotāji, kuri, nodzīvojuši šajā valstī 10 līdz pat 40 gadus, joprojām neprot ...
Spameri. (5)
Vai zinat spameru kustības atmaskotāju biedrību ar mājas lapu? Google uzrāda daudz viltus profilu bildes, ko ...
Russkij mir (18)
Kāds ir jūsu viedoklis(redzējums) par šo apzīmējumu, saturu un tā izplatīšanos telpā?
Vai Jūs strādātu labāk, ja būtu labāki apstākļi? Vai esat ... (30)
Tieši tā - vai Jūs strādātu labāk, ja būtu labāki apstākļi, t.i. vai Jūs radītu lielākas vērtības, ja Jums būtu iespēja ... | ||||||||