FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
kvarts dienasgrāmata
 Sestdiena 18-04-2026 19:31 6  46

pārdomas

Ja laukos cilvēkam nav ko darīt, viņš iet laukā, Ja cilvēkam pilsētā nav ko darīt, viņš iet pie ledusskapja....

Tēja te ir , te nav
citi ieraksti kvarts d-grāmatā (~23)
Komentāri
Wintere: Man jau liekas otrādi, ja laukos nav ko darīt, var beidzot ieiet istabā, padzert kafiju utt. Citādi lielākā darbu daļa tāpat ārā.
#1
2026-04-18 20:18
kvarts: Tāpēc ari iet ārā , ka vienmēr ir ko darīt...
#2
2026-04-18 20:38
Egi: ...pilsētā !?
Nu,es tad eju pie tējkannas ( ledusskapi neaiztiekot ) ,un tālāk "citas lietas"...
Ledusskapis-tikai darbam domāto pusdienu sagatavošanai (darbadienās ) ;)
#3
2026-04-19 00:29
Rosalija: Esi laipni aicināts sakopt vidi ar mani kopā.., nepatīk, tad turpini dirnēt pie ledusskapja..
#4
2026-04-19 01:28
Rosalija: Vēlētos apskaut, bet nav par ko!)))
#5
2026-04-19 01:33
straume22: (C):"Ja laukos cilvēkam nav ko darīt, viņš iet laukā"
Frāze -pilnīgs absurds.
Neliela korekcija:
"Laukos cilvēkam IR VIENMĒR ko darīt, TĀPĒC viņš iet laukā"
UN.
"Ja cilvēkam pilsētā nav ko darīt, viņš ir divānā pirdējs, ar abām rokām iegrābies ledusskapī"(notrauš putekli no blūzītes piedurknes)
#6
2026-04-19 17:18
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅