FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Ceturtdiena 16-04-2026 17:05 8  56

Viss naacis gaismas

Visi dzirdeejaat ka muusu valdoshie tika uzaicinaati u seminaaru.atpuutaas pie komo ezera.shos dzirdiija.eedinaaja.biletes nopirka.

Jautajums konkreets.ir bijis gadijums kad eiropa.vai kaads to apmaksaa? Nee nav bijis.

Un ziniet kaapeec dzirdiija tos muusu valdiibas zagljus?

Klausaties atbildi.

Runa tur bija par pensiju otraa liimenja naudaam.

Igaunji izneema.miljardus..lietuva cetrus miljardus izneema.iedziivotaaji..

Un zviedru bankaam tas milzigs trieciens.

Un tad nu pie taa ezera muusu varas muuljiem vainu piedraudeeja vai piekukuljoja..lai neuaadaa gadiijuma nepieljautu naudu iznemt..

Driizumaa to zinju kanaalos rakstiis.

Bet taxisti zina vienmeer aatraak

Kaapeec zinju portaali tukshi? Ko izveeleeties?
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~699)
Komentāri
fargo: beidz tak tu naratīviņu te bojāt, mūdzis tāds! žēl tev? nu, un? lai tak tiek banciņām! nevar būt tik negatīvs, rakstīt par visādām nejaucībām da cūcībām. cilvēki darbojas, arī tas labi. savā labā, jā! un kas tur slikts? šie pilsoņi ir penījuši būt robā, pat sava presīte ar pakaļlaižām ir. panorāmiņas tur visādas. viss notiek. baudi dzīvi, atslabsti. ignorē negatīvo!
#1
2026-04-16 18:02
tracer: Nee nu noteikti te oho tantes teiks ka aicinaaja.un apmaksaaja to pleziiru lai parunaatu par migraaciju vai velocelinju izbuuvi😀
Noteikti taas ir lietas par kuraam izmaksaas muusu zagljiem briivdienas😀
Tauta mosties.ko vari dariit valsts labaa?
Aizbess televizoru uz lombardu.izglab latviju
#2
2026-04-16 18:32
lapsene0306: Par tautu ņirgājas , apzog, uzskata, ka visi ir muļķi, bet ne jau visi ir muļķi, bet daudziem gan viss ir labi. Acīm redzot dzīvo kā pa miglu, neko neredz un nesaprot.
#3
2026-04-16 18:52
janisb: Taksistiem ir ziloņu ausis, bet smadzeņu nav vispār, pasākumu apmaksāja vācieši kuriem zviedru banku lāsti bijuši nebijuši...
Pensiju 2. līmeņa izņemšana LV apspriesta tiek tikai ielās, bet ne likumdevēju kabinetos.
#4
2026-04-16 19:20
tracer: Jaanis kaa treshais teeva deels.pamulkis.shaubu nav.
Neredz aciimredzamo.skatass opanoraamu un oficiaalos protokolus.
Tyrshaam tik debils esi ka gaidiji lai oficuaali pazinjo ka buus neformaalas tikshanass.un onkulji gjeelas biidiis?
Nesaprotu tu treshaus jaanys teevam.vai praataaa atdzisis.
Kur tik naivi cilveeki rodas
#5
2026-04-16 19:31
Egi: Redzot ziņu portālos par to Komi ezera salidojumu....man pirmā doma bij: Solovjovs mūsējiem nosponsorējis savu māju apskati ! :D
#6
2026-04-16 20:26
Ruu: Tā jau laiku pa laikam notiek. Un klātbūt tur par skādi nebūs. :)
Pasākumi mēdz būt dažādi, ar dažādu funktieri inspirēti.
Svars un sekas ir tam, kurš tos pasākumus apmeklē, kādus secinājumus izdara un kādas rīcības veic pēc tiem pasākumiem.:)
#7
2026-04-17 17:12
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kāpēc Krievijas pašu augstāko amatpersonu bērni dzīvo ... (20)
Ne tikai dzīvo,bet pieņem ārzemju pilsonību.
Valdības veidošana. (37)
Vai "Vienotībai" ir jāaicina "Saskaņas Centrs"?(īpaši jau jautajums Vienotības un SC vēlētājiem)
No Baltijas valstu viedokļa-Tramps vai Obama? (18)
Anti-Trampa kampaņa uzņēmusi milzu spēku visā pasaulē, kā vienmēr pieasaistot 60% statistu, kuriem zināšanu nav, bet ...
Vai atlaidīsiet Sajmu? Un kādu taisīsim jauno? (50)
Man jau vislabāk gribētos Sajmu, kas uzlabo dzīvi. Piemēram, varētu ievēlēt Sajmu, jas pārtrauc Rail Baltica celšanu un ...
Formisks jautājums - Kāpēc lidmašīnās ir peldvestes, bet ... (30)
Ar izpletņiem taču izglābšanās iespēja būtu lielāka kā vienkārši uzvelkot vestīti, vai ne?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅