FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
VECA_PIEPE dienasgrāmata
 Piektdiena 10-04-2026 21:44 14  47

Mazohisti. /secinājums/

https://www.youtube.com/watch?v=ptnHk3weFAM&t=841s

Mazohisti ^ cietīs sadistu pazemojumus, darīs visu iespējamo un izdarīs pat neiespējamo,

lai saņemtu pēc iespējas baudkārāku apmierinājumu.

Ja kas, tad piepildījums baudkārē abpusējs, ko tandēmā gan mazohisti, gan sadisti saņem pēc nopelniem!

"Ir šajā vietnē vīrieši, Ja Tev ir jāielogojas Ohujiņā,
Komentāri
Egi: Harijam Harisonam "Fantastiskajā sāgā" bij vēl viens variants --->Sadomazohists.
Sadists attiecībā pret Sevi :)
#1
2026-04-11 00:11
VECA_PIEPE: Mandomāt, ka sadomazohisms ir visas Krievijas stils jau vairāk kā 36.gadu garumā.
#7
2026-04-11 22:47
tracer: Tu tagad runa par tautu un valdiibu?
#2
2026-04-11 07:27
VECA_PIEPE: ...un Tu par ko nerunā, bet krenķi paķēri? :D
#6
2026-04-11 22:39
Aranija: #2- domāju,ka viņai nav ne jausmas, par ko. Ja lapsa pēkšņi pateiktu, ka ir par Trampu un RF, piepe arī savu viedākli rezka mainītu.
#3
2026-04-11 11:57
VECA_PIEPE: Āmrija, redz´ kas par štelli:
Rižiks, ja arī, iespējams, ka ne ar augstskolas diplomu šūplādē, bet viennozīmīgi un acīmredzami, ir dziļi un makteni pašizglītots, ar asi loģisku prātu apveltīts, reāli domājošs cilvēks. Un tas ir vairāk kā skaidrs, ka nevienam no Ohujiņa publiski virtuālajiem vecmēbeļiem pat prātā neienāktu šādu acīmredzamu faktu apstrīdēt.
Āmrija, saproties: Tev tas Rižiks var patikt/nepatikt,...kas kā problēma ir Tavējā. Šī Tavējā maniakālā problēma nevienu citu Ohujiņa virtuāli nekrata. Starp citu, tā nekrata arī Piepi- Piepim uz to nošķaudīt pie dupsīša mazās ragutiņās,...ja kas!
Un tas, ka Rižiks, lai arī ne īpaši taktiski, bet trāpīgi un tēmā publiski atļaujas ieņirgt par tādiem pajoļiem, kā Tevi, arī ir Tava problēma- ne Rižiks pie tā ir vainojama. Āmrija, Tu pati esi sava tukšā poda pavēlniece un Tu pati esi nopelnījusi to, ka par Tavu klajo aprobežotību Ohujiņā publiski atļaujas ieņirgt jebkurš virtuālis,...jebkurš, kuram ieņirgt par to nav slinkums. Sorry, bet tā viš i!
:DDD
(Piepis arī neslinko, atklāti ieņirdzot par Āmrijas kārtējo tupumu.)
#5
2026-04-11 22:35
9virs: https://www.youtube.com/watch?v=jL5LkXBiF6E
#4
2026-04-11 16:35
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai Kaimiņš Artuss politikā ievedīs kārtību? (29)
Cerot uz izmaiņām tizlajā nomenklatūras veģetēšanā, katrs jaunpienācējs būtu sveicams ar sarkanām rozēm. Tādas ...
Par kādu var nosaukt primitīvu pasaules uzskatu? (27)
Kas primitīvajā pasaules uzskatā ietilpst un ko var saukt par komplicētu pasaules skatījumu? Un kā šie skatījumi ...
Vai ir godīgi būt patriotam, sēžot uz dīvāna? (78)
Uz kara trešo gadadienu kāda žurnāliste intervēja ES dzīvojošos ukraiņus, jautājot, vai cīņa jāturpina līdz pilnīgai ...
Latviskums vārdos un nosaukumos (17)
Latvju tauta šūmējās par nelatvisku nosaukumu restorānam. Pa to laiku tai mājās skraida Āroniņi, Šarlotītes, Beniji . ...
USA vs RUS varbūtība un glābiņa varianti (26)
Cik liela varbūītba, ka izceltos atklāts karš starp abām lielvalstīm un vai pasaulē vispār eksistē patversmes kodolkara ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅