![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
tracer: un dusmiigaas tantes sveeti tic ka maksaa nodoklus.celj valsts labklaajiibu😃
dara ljoti verttiigu darbu.daudz svariigaaku kaa kaads uzneemeejs.kursh cep maizi piemeeram.un tantei ljoti gribas reguleet.atnemt ko tam uzneemeejam.. un tantevsveeti arii tic ka tas uzneemeejs ir zaglis..un censhas arii vinju.tanti apzagt😃 #1 2026-03-25 07:05 Jason: Klientu apkalpošana ir visai nepateicīgs darbs, īpaši valsts vai pašvaldības iestādē. Iedomājies, atnāk tāds tracers un uzreiz sāk aurot uz tanti par to, kā valsts viņu čakarē... Bet tante jau nav valsts, tante ir tante, kura vienkārši dara savu nelielo darbiņu konkrētajā vietā. Un tādu traceru tantei dienas gaitā ir gana daudz, tāpēc tante ir izbesīta, un kad atnāk pie viņas siikaa, kura varbūt nav tik naidīgi noskaņota, tante vairs nav spējīga gana laipni pakomunicēt.
#2 2026-03-25 08:47 tracer: es domaaju normaala tante nestraadaatu taadaa iestaadee.kauneetos no mazbeerniem.ka visu muuzhu nostraadaajusi paraziteejot uz tautas reekina.un taapeec jau tante dusmiiga.jonzin ka tauta vinjj ieniist..gracers nav vieniigais dusmiigais..
visa tauta dusmiga.redzot kas notiek.. #3 2026-03-25 09:12 Jason: Tante iet uz darbu, jo viņai vajag naudu. Un tante neparazitē, tante izdara savu darbu un saņem par to nolīgto algu. Tieši tāpat kā tas notiktu, ja tante strādātu par taksistu.
#4 2026-03-25 09:20 tracer: nu ja nu ja..
tante padodot patronas bandiitam.neskaitaas bandiits..jo neshauj tak.tik pilda savu darbinju.padod patronas😃.sanem aldzinju.. tantiite nepricom😃 tik nez kaapeec kriminaallikums to traktee kaa ljidzdaliibu noziegumaa.patronu padoshanu #5 2026-03-25 09:33 straume22: DG ierakstam zaļais.
#5 Pirms patronu iegādes ir svarīgi pārliecināties, ka izvēlētā PADEVĒJA ir saderīga ar jūsu konkrēto ieroča modeli. Dažādiem uztvērēja dizainiem un munīcijas sistēmām nepieciešama individuāla pielāgošana. Izvēlieties PADEVĒJU starp cienītām. Augstas kvalitātes ierīces, kas izgatavotas no uzticamiem materiāliem (piemēram, izturīgiem sakausējumiem), garantē uzticamu darbību pat intensīvas lietošanas laikā BEZ padevējas...:( #6 2026-03-25 10:29 lapsene0306: Ir cilvēku kategorija, kuriem veikalā pārdevēja nebūs pietiekoši laba, aptiekā arī būs kāda ķibele un pie tantes pašvaldībā arī slikti. Visur slikti tikai pats balts un pūkains. Tračeram pavasara dullums galvā iesities, runā galīgas stulbības. Pēc tračera domām normālas tantes pašvaldībās nestrādā, tur strādā tikai tādas, kuras parazitē uz tautas rēķina. Varbūt vispirms jāsāk ar sevi un tad arī citi smaidīs pretim.
#7 2026-03-25 10:31
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
LV sapņu zeme var! (55)
ASV prezidents Tramps, tāpat kā Baidens, algā saņems 400 000 USD gadā, ar piemaksām- 569 000 USD. Bet, protams, viņi ...
Ko jūs galvenokārt izjūtiet pirms valsts svētkiem un 18. ... (42)
.. vai tās ir tikai gaišas patriotisma izjūtas, jeb tomēr vilšanās, ka toreiz pēc šī patriotisma sekoja divkosīga ...
Kā mainīt ekonomisko un politisko iekārtu pasaulē, lai ... (26)
Ik pēc laika iestājas pārprodukcijas krīze, ražošana apstājas, un to vienmēr izglābj nabadzīgākas valstis, kas kļūst ...
Kapēc vainīgs ir tikai Kaimiņš? (30)
Te daudzās diskusijās visu laiku tiek pieminēts tikai Kaimiņš no KPV... Varbūt var pateikt precīzāk, ko viņš tādu ir ... | ||||||||