![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Sanija_ dienasgrāmata
siikaa16: Kad tiek pieķerts dzērājšoferis, ne jau pirmo reizi dzēris pie stūres sēdies. Parasti, tā ir viena no reizēm.
#1 2026-03-16 23:51 janisb: kāda starpība ko tauta domā
*)degunam kriminālprocess, un sekojoša atbildība garantēta *)auto uz ukrainu vai iemaksas budžetā *)tiesības nost uz 5 gadiem, pēc tam jākarto no jauna un extra narkologa kontrole medicīniskās izziņas iegūšanai, tad jau redzēs vai vispār spēs iegūt vadītāja apliecību #2 2026-03-16 23:53 Muunlaita: Lai arī kādam ´´viss kas var gadīties´´, arī par to, ka gadās - ir jāatbild.
#3 2026-03-17 00:00 Neratnais: Nu kas viņš tāds ir, ja godīgi? Kaut kāda LV vietējā slavenība? Tas tikai nozīmētu, ka viņam jãrāda piemērs. Tāpat ,kā tam, kurš to pirmais nopublicēja, kurš 70k dēļ iedzīvojās uz citiem, bet tagad pareizais. Pat vaigi uzauguši, jo pa 1 gadu var ļoti labi paest par 70k. Pārējie līdzsekotāju, un sorry, muļķi, kuri tereja paši savu naudu, lai tur būtu un atbalstītu, tika izvazāti pa tiešām un vēl sodus dabūja. Atbalstiet un turpiniet....
#4 2026-03-17 01:29 Sanija_: Kāda nozīme, kurš pirmais nopublicēja? Kā cilvēkam galvā var ienākt tāda doma, esmu galīgās lupatās, bet braukšu ar mašīnu?
#7 2026-03-17 08:20 tracer: visi shitie tautas elki ir lopi..sadomaajushies sevi par zvaigzneem.
bet ko stulbai tautai vajag? tak pilni kultuuras nami ar tantiiteem.kuras aplaudee sajuusmaa dizajiem pie stuures dzeerumaa..tas nekas ka vareeja nobraukt kaadu..maaksliniekam driikst😃 tas pats kad izliida gaismaa ka arnis mednis uzbliezis jauniibaa vairaakus kinderus.par kuriem neliekas nevzinis..bet maskslinieks tak..tantiites no mazpisaaniem taapat aplaude. pareizi sanij saki..tauta ir degradeejusies. bet vairaak par visaadiem rutuljiem ir degradeeti tie kuri turpina aplaudeet.pirkt biletes uz taadu pajolinju koncertiem. un visas taas lauku tantiites arii veeleeshanaas ieveelees tos pashus siles veprus. #5 2026-03-17 06:44 tracer: lai cik skumji nebuutu.tieshi vecaa paaudze ir visglupaakaa..vai nu padkmju laikos ieaudzinaataa paklaaviiba.ticiiba televizoram vai vienkaarshi vecuma plaanoraatiiba.
nezinu kur probleemas sakne.. latvieshu tautai nav mugurkaula tas geneetiski..nevar no kalpu un vergu tautas izaudzinaat ciiniitaajus #6 2026-03-17 06:52
Pārējos 21 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
par politiku. (36)
Nav vēlmes, nav rīcības, nav darbu, nav uzdrīkstēšanās. Kādas, tomēr niecības vada še un te...Kāpēc nav pat ...
Taktika X stundā (63)
Ja RUS karaspēks dosies uz Rīgu, kur doties civilajiem? Vai mums ir kādas patversmes? Daudzstāvenes pagrabā var palikt ...
Vai valsts svētkos privātmāju īpašniekiem būtu jāizkar ... (18)
Karogs ir viens no valsts simboliem, un likumā ir noteikti datumi, kuros pie ēkām jāizkar Latvijas valsts karogs. Par ...
Teiciena "Spēle uz vieniem vārtiem" jēga (18)
Sveicināti! Vai varat padalīties kāda ir šī teiciena loģiskā jēga?
Ētika Zolitūdes traģēdijas lietā (27)
Dienās notika tiesa Zolitūdes traģēdijas lietā. Šajā sakarā izskanēja 2 sāpes: 1) Zolitūdes traģēdijas lietā ... | ||||||||