FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Arvardu dienasgrāmata
 Svētdiena 15-03-2026 17:14 15  42

nu vai ziniet

Vai šeit ir iespēja tārgetēt konkrētu interešu objektu, vai grupu. Samaksāt un tavs profils, bildes, aktivitātes biežāk kā parasti parādīsies šim kādam, vai kādu grupai.

Man rāda atsevišķas sievietes biežāk, kā visas citas portāla ieteiktajos lietotājos. Līdz absurdam, kad man konkrētās bildes jāiebaro adblokam, lai nerēgojas acu priekšā katru reizi, kad ielogojos. Ko savādāk var interpretēt kā, dirsā darbs un materiāls, bet vajadzētu ... , nu savādāk vajadzētu :).

Ja tā nav, kā pirmajā rindkopā aprakstīju, tad oho algoritms pats izdomājis mani aplaimot ar šīm bildēm, nu riktīgs mākslīgais intelekts, lai neteiktu rupjāk.

Tāpat vien. zīlēšana taureņu spārnos
Komentāri
VECA_PIEPE: "Man rāda atsevišķas sievietes biežāk,..."(c.)

Lūriķis!
(secina)
#1
2026-03-15 18:15
Arvardu: Ko gan tādas vecas piepes vispār saprot. Prātu izkūkojušas tantiņas kurām tikai paklačoties, ne loģikas, ne veselā saprāta, tikai izmisīga vēlme tikt pamanītai. :) fui
#6
2026-03-15 22:04
Aranija: Es nekad neko nemaksāju, cerams ka mans ābolītis Tevi netraucē?
#2
2026-03-15 18:28
Muunlaita: Tiešām tik traki kaitina tas? Ir profili, kurus biežāk rāda, bet laikam pat nav tā pievērsta uzmanība...
Tu gribētu, lai Tavu profilu rāda kādai grupai, piem., sievietes 45 g.v?;)
Tas vispār būtu trakums, ja tikai daži profili rādītos. :D
#3
2026-03-15 20:29
Arvardu: Izlasi vēlreiz manis rakstīto, pēc tam tavu rakstīto un pati saproti, ka esi nesapratusi ko es uzrakstīju un sapratusi tikai ko pati ļoti gribēji. So, balderjāņi un abas ar piepjsēni gulēt, jo rīts gudrāks par vakaru.
#7
2026-03-15 22:07
Egi: Nu noteikti arī OHO ir savi algoritmi.
Man reiz paskaidroja FB ,ka... teiksim es atzīmēju kādu saiti/profilu kā: nevēlos vairs skatīt/bloķēt/atiestatīt no rādīšanas Profilu ---> algoritms uztver to kā manu Aktivitātes izpausmi uz konkrēto Foto/Profilu/Saiti ....un turpina man piedāvāt to pašu,vai ar to saistīto info :D Paradokss :D
#4
2026-03-15 20:52
Muunlaita: Egi, Tu gribi teikt, ka, ja es oho nobloķēju kādu (vēstuļu saņemšana), tad man šo profilu rādītu vairāk?:D
Man bija vēl par šo jautājums, vai , ja ignorē vēstuļu saņemšanu - vai tad arī Irkācar arī nebūs sarakstā... izskatās, ka tieši tā arī ir. Nerādīs. Izmēģināju. :) Nu tā tam vajag strādāt.
#5
2026-03-15 21:02
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅