FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Ruu dienasgrāmata
 Svētdiena 08-03-2026 08:51 4  51

Sveiciens jaukumiņiem!

Par šodienas svētku dienu daudz un dažādu viedokļu dzirdēts. Par svinēt vai nesvinēt.

Zināms arī ka svētki nākot no austrumiem. Ne no tiem pareizajiem no kuriem viss gudrais nākot, bet no tiem nepareizajiem.

Vakarvakar lai beidzot skaidrībā tiktu pameklēju mēģināju iedziļināties un paskatijos ko tieši no tās nepareizās austrumu puses nāk.

Ir informācija šāda: https://www.facebook.com/share/r/1DTpkrFH6D/

Un piemēram šāda: https://www.facebook.com/share/v/18x5wwyWDF/

Gudrs netiku un nolēmu... lai paliek kā man jau iegājies,

Sveiciens Sieviešu dienā jums jaukumiņas! :)

Soļarkas cenas. Pārdomas. Aizejošās ziemas noskaņās?
citi ieraksti Ruu d-grāmatā (~35)
Komentāri
DanaL: ❤️
#1
2026-03-08 09:32
straume22: ❤️
#2
2026-03-08 10:03
tracer: Nu paldies.paldies.draugs🥳
#3
2026-03-08 10:52
Rosalija: Der atcerēties, ka šajā dienā radās svava veida sieviešu tiesības, kamdēļ gan nepieminēt šo dienu!🌹
#4
2026-03-08 20:18
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai? (126)
Par ko jūs esiet pateicīgi saulainajai bērnībai Padomijā? Es par to, ka man iemācīja ienīst jebkāda veida netaisnību, ...
Skatoties vecas fotogrāfijas .. (17)
Vai mūsdienu cilvēki ir ar kaut ko pārāki vai labāki par mūsu senčiem, kuru dzīve pagāja padomju laikos?
OHO administrācijai par cenzūru (22)
ko jūs izprotat ar cenzūru?, vai jācenzē ir viedoklis, kas satur savādāku skatījumu un vērtējumu, kurā nav ne nenormēta ...
Kuri izbrauc vairāk - latvieši vai krievvalodīgie? (25)
Kaut kur esmu dzirdējis apgalvojumu, ka vairāk uz Rietumeiropu darbos izbraucot tieši krievvaodīgie. Man gan liekas, ka ...
Vai Jūs strādātu labāk, ja būtu labāki apstākļi? Vai esat ... (30)
Tieši tā - vai Jūs strādātu labāk, ja būtu labāki apstākļi, t.i. vai Jūs radītu lielākas vērtības, ja Jums būtu iespēja ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅