![]() | |||
|
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
VECA_PIEPE dienasgrāmata
Ruu: Bet drīkst?
Pievienot ierakstu? :) P.S. To pievienoto materiālu gan noskatijos tikai nedaudz. #1 2026-03-05 20:08 Egi: Karošana vienmēr ir kāda savtīgo interešu "barošana"...tūkstošgadēs.
...un pārsvarā par to tiek maksāts ar "parasto iedzīvotāju" dzīvībām. Tā nu tas ir. Jautājums vienīgi-cik ilgi un kurš pagūs Izdevīgāk. #2 2026-03-05 22:28 Nyx: Laikam atklāšu noslēpumu, bet "datorbeņķis" ir pilnīgi lieks aksesuārs, lai skatītos YouTube, jo daudz ērtāk skatīties telefonā.
PS video tā arī nemaz neskatījos.. slinkums :D #3 2026-03-07 14:06 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kapec latviesu viriesi kategoriski atsakas aizstavet ... (59)
Ukraini, krievi, gruzini, francuzi, spani, poli, amerikani, utt.aizstav ne tikai savas zemes, bet latvieshu virieshi ...
TVNET un kompānijas provokatīvie raksti (19)
Vēlētos tā drusciņ un mazliet saukt pie veselā saprāta. Lasu ikdienas internetā ziņas publiskos mēdijos un pēdējā laikā ...
Kā veerteejat valdibas darbu? (33)
kameer maaciisim eest rupjmaizi skolniekiem kameer shie doma laukumaa shuuposies shuupolees.kuraas izraadaas bistami ... | ||||||||