FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Ceturtdiena 05-03-2026 06:31 2  30

SKDS aptauja

esat tacu dzirdeejushi par taadu aptauju?

par dazaadaam teemaam.bet centraalaa doma bija veikt aptaujas izteikt savu viedokli tautai par valsts aparaata paveikto.partiju reitingiem.ministru lietderiibu.

tad nu luuk.jau labu laiku aptaujas netiek veiktas.

kad jautaaja skds šefam kaktinja kungam kur aptaujas palikushas?

atbilde bija ka valsts paartraukusi veikt pasuutiijumus:D

es domaaju.ja aptaujas tiktu veiktas.kaa liidz shim..izraadiitos ka valsts varu atbalsta tik dana ar true un ljekaini nopakaljus:D

juutat kaa muusu varneshi manipulee ar datiem? kad izdeviigi tad lielaas panoraamaa ar reitingiem.ka visi atbalsta valsts varu..kaa juut un zin ka tauta ieniist arvien vairaak varu..taa izliekas par beigtiem:D aptaujas nav vajadzigas.

vai jums shis neatgadina psrs? tad arii raadiija tik to ko vajadzeja.

Labākais kailfoto no interneta Cilvēku debilisms
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~699)
Komentāri
tracer: taa esot demokraatija😃
beee😃
#1
2026-03-05 06:37
tracer: veel viena interesanta lieta.
bija viens masu mediju portaals.la.lv.kur var komenteet bez registraacijas apniciigaas un lasitaaji vareeja likt sarkanos un zaljos iikskishys.kaa te oho.
tad luuk.komenteet joprojaam driikst.bet iikskiishus likt nee😃
ziniet kaapeec?
jo zem katra valdiibai neglaimojosha komenta paraadiijaas desmitiet zaljo iikskiishu.kas pieraadiija tautas negativo nostaaju.
un tad opinjaa😃kaa iistaa demokraatijaa aizliedza likt iikskiishus😃
lai kaads naivais nezinaatu.ko patiesiibaa tauta domaa par valdiibu😃
demokraatija rullee😃
#2
2026-03-05 07:54
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

4ATA.... (22)
Pastaastiet man, atpalikusjai, kas taa 4. atmodas tautas armija?!
Mūsdienu "čekisti" - mīts vai realitāte? (12)
Teorētski jau vairumam VDK darbienieku pēc gadiem, līdzīgi kā staļiniešiem vai hitleriešiem ir jābūt Viņsaulē, nu, lāb, ...
"Sveiki, te Mārtiņš Bondars!" jeb par ko balsot vēlēšanās? (26)
Būtu jau labi, ja kāds tagad pateikto to pareizo sarakstu par ko balsot. Ir daži normāli kandidāti, bet saraksti nevieš ...
Deputatu izdzivosana. (20)
Gribetu uzzinat un pasmieties par deputatiem ka vini smejas par tautu,tapec jautajums-vai kads no tiem 100,kas sez ...
Vai jūs ticat sazvērestības teorijām? (73)
Vai tiešām jūs ticat, ka pasaulē pastāv slepenas organizācijas, ietekmīgu cilvēku grupas, kas kontrolē lielāku un ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅