![]() | |||
|
|
Iepazīsties
460 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
Egi: Grenlandes Jautājums ir tieši tāds pats-kā Ukrainas Jautājums un/vai Taivānas Jautājums....
"Lielajiem Brāļiem" vajadzīgās teritorijas. Ja visi sāks piemērot šādas politikas ideoloģiju,tad būsim atpakaļ "feodālisma Periodā"...un Haosa virzībā. Vienkāršākais variants kā panākt pārapdzīvotības problēmas atlikšanu-->Haoss un vardarbība ! #1 2026-01-17 16:24 fargo: ww1, ww2, indo-pakistānas, sudānas, etiopijas-somālijas, kongo, čīles-bolīvijas, peru-ekvadoras, asv-meksikas, jāpānas-ķīnas, izraēlas-arārbu līgas, djemenas-zjemenas, bolīvijas-brazīlijas, armēnijas-azerbaidžānas u.c. kari notika "feodālisma Periodā"?
#2 2026-01-17 16:32 Egi: Par to teicu-->visas tāda veida aktivitātes Mūs atgriež "feodālisma domāšanas" periodā.
Jā. Tie visi tevis uzskaitītie Cilvēci "iekabināja" atpakaļ Viduslaikos. Ar gadsimta cipariņiem un tehnoloģijām tam vairs nebij nekāda sakara. Tās bij Modernā Feodālisma piedevas. :))) #3 2026-01-17 17:10 fargo: feodālismā "mūs" atgriež globālistu atvestie, eiropu apsēdušie musulmaņu un āfrikāņu parazīti, atliek paskatīties uz r-eiropas pilsētām, mūmijām, bardainiem onkuļiem turbānos un nēģeriem. par to vajadzētu uztraukties, nevis par to, ka asv - rietumu sargs, iegūst stratēģisku teritoriju, kur celt pretraķešu sistēmas, kuru gribēs izmantot viss nato.
#4 2026-01-17 17:24 Egi: ASV celt pretraķešu sistēmas neaizliedz savstarpējo Līgumu ietvaros parakstītās vienošanās....tieši tāpat kā līdzšinējās karabāzes.
Te ir "prasta ekspansija" kā senos Laikos. Un ja tādiem trampveidīgajiem izdosies savas priekšsēžu pilnvaras "ieputinizēt" savu valstu likumdošanā-tad Mēs visi izbaudīsim Ukrainas variantu "uz mūsu pašu ādām". Tur nebūs no svara ,vai nāks ar divgalvainu vai viengalvainu ērgli karogā. #6 2026-01-17 17:35
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Latvieši dzīvo burbulī? (62)
Šodien saņemot ziņu no viena lietotāja man radās jautājums - vai latvieši kādreiz tiks ārā no sava burbuļa un spēs ...
Tā vien izklausās,ka no valsts emigrē tikai latvieši (18)
Anglija,īrija....Vai krievi arī brauc prom no Latvijas pelnīt citā zemē?Vai tikai letiņi brauc prom?
Par lentīšu piespraušanu. (16)
Esmu vēl, ka saka, no "Kārļa Lielā "valdīšanas laikiem. Arī tad nēsāja lentītes. Bet ka jau karogu kas plīvo. Kur ir ...
Patriotisms?Kāpēc nelietojam? (21)
Masu mēdījos šo vārdu nelieto un nav cieņā?Cik katrs mēs mīlam un aizstāvam savu Dzimteni-Latviju?Beznosacījuma ... | ||||||||