![]() | |||
|
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
94 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
Egi: Kas Tev liedz "apmācīt" tos nemākuļus? Mēs visi esam dažādi. Dod "pareizus mājienus" un tad arī būs Patikšanas iespēja. Manuprāt neviens nevar zināt "zelta griezumu",kurš būtu Universāls ( noderīgs VISĀM)
#1 2026-01-10 06:44 Ruu: Sanāk ka viņi, vismaz daļa no viņiem. Kā Resnie Putni. Lidot neprot, tik sēnes izbradā vien. :)
P.S. Nu šovakar varēsi padalīties ar info, par tēmu cik un kas tavā pasta kastē būs sasūtijies. :) #4 2026-01-10 10:47 jozolsen: Tāda proritāšu secība ļoti KAITĪGA sieviešu veselība..Sekss, no ziņāma līdz zināmam vecumam, ir SIEVIEŠU FIZISKĀ ORGANISMA NEPIECIEŠAMĪBA!!
ArĪ PSIHEI UN VESELĪGAI UZTVEREI. #5 2026-01-10 10:52 True: Ja gaida kad vīrietis sāks lidot, tad līdz sirmam vecumam paliksi bez seksa.
#7 2026-01-10 16:10
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||